• SZUKAMY NAJLEPSZEGO SUPERFARMERA!

• 17.06.2024 21:28
      • W dniu 17 czerwca 2024 r. o godzinie 16.15 odbyły się emocjonujące Mistrzostwa Szkolne o tytuł Superfarmera! To już ósma edycja konkursu z wykorzystaniem znanej gry planszowej, w której uczniowie wcielają się w rolę farmerów i rozwijają swoje gospodarstwa.  Superfarmer uczy strategii, planowania i zarządzania zasobami. W konkursie wzięli udział chętni uczniowie z klas 1-8. Do rywalizacji zgłosiło się 9 śmiałków.
        Podzieleni na 3 grupy, stoczyli zacięte boje podczas pierwszej części turnieju. Tylko najlepsi z każdej grupy przeszli do ekscytującego finału.
        W finale emocje sięgnęły zenitu! Ostatecznie tytuł Mistrza Superfarmera zdobył Oliwier Kopaniecki z klasy 2b. Na podium stanęli również Kacper Cwojdziński z klasy 2a  (miejsce 2) oraz Ivan Myhaichuk
         z klasy 4b (miejsce 3).
        Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody, a zwycięzcy dodatkowo zgarnęli gry planszowe!
        Mistrzostwa o tytuł Superfarmera to nie tylko świetna zabawa, ale też doskonała okazja do rozwijania strategicznego myślenia i zarządzania zasobami. Uczestnicy doskonale się bawili, a rywalizacja przebiegała w duchu fair play.
        Gratuluję wszystkim graczom, a szczególnie zwycięzcy tytułu Superfarmera!
        Organizator konkursu:
        Monika Kubica