• LET’S EXPLORE ENGLISH TOGETHER!

• 16.01.2023 18:34
      • To tytuł innowacji pedagogicznej realizowanej w naszej szkole. Celem jej jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez stosowanie technologii informacyjno-komunikacyjnej oraz praktyczne wykorzystanie znajomości języka obcego w realizacji różnorodnych zadań.
        Realizując cele założone programie innowacji podjęliśmy międzynarodową współpracę z nauczycielami i uczniami szkół:
        1. Debi Academi Mersin z miasta Erdemli na południu Turcji, nad Morzem Śródziemnym,
        1. Paso a Paso School z Saragossy, stolicy Aragonii w północno-wschodniej Hiszpanii,
        1. Arili Ortaokulu z Findikli – Rize na północy Turcji, nad Morzem Czarnym.
        W ramach współpracy uczniowie wymieniają się listami w tradycyjnej postaci papierowej, jak również wysyłane są one pocztą elektroniczną. Poza tym, organizujemy też spotkania uczniów na żywo online, gdzie mają oni okazję ćwiczyć swój język mówiony w praktyce.

Nauczyciele realizujący innowację: D.Fossa, M. Zalech, J.Fossa