• RadiO ArkadiO

• 07.12.2022 19:21
      • A oto moja wspaniała drużyna!

Janek, Filip, Szymon, Oliwier, Paweł

Hania N. , Kasia, Laura, Hania M., Marysia, Hania P.

Dzisiejsze zajęcia były inne niż dotychczas, a to za sprawą sprzętu jaki poznawaliśmy.
        Okazało się, że mamy fantastyczny zestaw do robienia zdjęć i nagrywania filmików, a mianowicie Statyw CG-2015 z adapterem do smartfona, zestaw oświetleniowy, mikrofon kierunkowy MKIT-600PRO.
        Na efekty pracy nie musieliśmy czekać długo. Podczas spotkania wpadliśmy na pomysł założenia szkolnego radia, w celu kręcenia audycji, a jakich? wszystko zależeć będzie od propozycji osób działających w radiu.

RadiO ArkadiO. To nazwa naszego szkolnego radia, na pomysł tej nazwy nawiązującej do patrona szkoły Arkadego Fiedlera wpadła Hania Niparko z klasy 4a. Serdecznie gratulujemy pomysłowości!
        Dzisiaj nagrywaliśmy krótkie filmiki - wywiady, podczas których śmiechu było co niemiara.
        Cieszymy się, że otrzymaliśmy taki sprzęt, bo to dzięki niemu wpadliśmy na ten ciekawy pomysł, który miemy nadzieję będzie początkiem czegoś wyjątkowego.

Opiekun grupy: Monika Kubica

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci Laboratoria Przyszłości