• WIRTUALNA WYSTAWA MAKIET SKRZYŻOWAŃ

• 01.04.2021 09:47
        • Carl R. Rogers powiedział: Każdy człowiek posiada w sobie twórczość, należy jedynie stworzyć optymalne warunki umożliwiające jej ekspresję.
          Serdecznie zapraszam do obejrzenia przepięknych makiet skrzyżowań wykonanych przez uczniów klasy 4a i 4b. Prace zostały wykonane w ramach lekcji techniki. Te niesamowite makiety robią ogromne wrażenie, ja nie mogę wyjść z podziwu‼️ Wśród zdjęć znalazł się także krótki filmik.
          Bardzo dziękuję Drodzy Uczniowie za Wasze zaangażowanie, jesteście kreatywni i pełni pomysłów‼️
          Każda przedstawiona praca jest ważna i każda jest wartościowa.

Monika Kubica
          Zapraszam do oglądania galerii zdjęć.
        • W NASZYM MAŁYM OGRÓDECZKU

• 31.03.2021 14:29
        • Uczniowie klasy 2c założyli  kwiatowe i warzywne ogródki. Każda trzyosobowa grupa otrzymała potrzebny sprzęt, ziemię i nasiona. Siali, sadzili uczyli się nazw warzyw, kwiatów oraz dbania o nie. Dzieci okazały się prawdziwymi ogrodnikami. Szybko mogły zobaczyć już pierwsze efekty swojej pracy. Jako pierwsza pojawiła się sałata, a następnie aksamitki. Codziennie przyglądali się roślinom i czekali na kolejne wschody. Pojawiły się one na krótko przed nauczaniem zdalnym. O dalszym rozwoju roślin niestety dowiadują się ze zdjęć i rozmów ze mną. Mamy nadzieję, że spróbujemy tego co wspólnie wyhodujemy.

Wychowawczyni - Anna Wierzbicka
          Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

• MÓJ KOSZYK WIELKANOCNY: UCZNIOWIE KLAS 4-5

• 30.03.2021 16:03
        • Na lekcjach techniki uczniowie wykonują wiele prac wytwórczych. Pomagają im rozwijać kreatywność, wykryć ukryte zdolności, a także pozwalają miło spędzić czas.
          Uczniowie z klas 4 i 5 mieli za zadanie wykonać pracę techniczno-plastyczną pt. Koszyk wielkanocny. Prace są śliczne, każda inna, niezwykła, a wśród nich znalazł się naturalny koszyk, bo własnoręcznie upieczony! Na poniższych zdjęciach widać jak wiele pracy i serca w nie włożono.
          Serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.
        • MOJA PALMA WIELKANOCNA: UCZNIOWIE 6A I 6B

• 30.03.2021 11:31
        • Tradycyjnie co roku na lekcji techniki uczniowie wykonują prace wytwórcze dotyczące zbliżających się Świąt Wielkancnych. Uczniom z klasy szóstej zaproponowałam wykonanie palmy wielkanocnej.
          Serdecznie zapraszam do obejrzenia tych pięknych prac.
          Monika Kubica