• MÓJ KOSZYK WIELKANOCNY:  UCZNIOWIE 1-3
        • MÓJ KOSZYK WIELKANOCNY: UCZNIOWIE 1-3

• 30.03.2021 11:33
        • Serdecznie zapraszam do obejrzenia prac wykonanych na lekcji informatyki przez uczniów klas 1-3. Obrazki wykonane zostały w poznanych przez uczniów programach graficznych tj, AutoDraw, Paint oraz Paint3D. Prace powstały w związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi.
          Dziękuję bardzo Wam Drodzy Uczniowie za śliczne prace i za Wasze uśmiechy na twarzach laugh

Monika Kubica
          Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.
        • WITAJ WIOSNO!!!

• 29.03.2021 07:51
        • Uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe zainspirowani nadejściem wiosny wykonali tematyczną dekorację świetlicy. Dzieci bardzo zaangażowały się w tworzenie ozdób, a na ich pracach przeplatają się motywy wiosenne i wielkanocne. Rysowano kredkami ołówkowymi i pastelami olejnymi. Technika pracy pastelą olejną bardzo się spodobała, co pokazują wyraziste barwy ilustracji, a przede wszystkim radosne uśmiechy dzieci.
          Nauczyciele świetlicy:
          Iwona Grzegorczyk, Danuta Fossa
          Galeria zdjęć jest na szkolnej stronie Facebook-u.
          Zapraszamy.
        • LET’S SING AND DANCE

• 22.03.2021 17:08
        • Uczniowie młodszych klas doskonale przyswajają słownictwo z języka angielskiego poprzez śpiewanie piosenek i pokazywanie ich treści. Wychodząc naprzeciw ich predyspozycjom bardzo często opracowuję choreografię do nauczanych piosenek i rymowanek. Dzieci wyjątkowo chętnie uczestniczą w tego typu aktywnościach. Zapraszam do obejrzenia filmików obrazujących tą metodę pracy.

Nauczyciel języka angielskiego
          Danuta Fossa

• HALO, HALO!

• 21.03.2021 19:33
        • Tak zaczynał się list od zająca wielkanocnego, który otrzymała każda klasa I-III. List wskazywał na zadanie do wykonania. Uczniowie mieli znaleźć czekoladowe jajeczka umieszczone w sali lekcyjnej, policzyć je, podzielić po równo i … zjeść. Każde z tych zadań wykonali bawiąc się przy tym wspaniale. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe na zakup czekoladowych jajeczek.
          Wychowawczynie klas drugich