• Ekologiczne stworki

• 11.05.2020 13:32
        • Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy 2a wykonali „ekologiczne stworki”. Prace były wykonane z surowców wtórnych. Charakteryzowały się oryginalnością i pomysłowością.
          Ekologiczne stworki wykonali również uczniowie z klasy 5a i 5b w ramach lekcji techniki. Powstało wiele pomysłowych prac z materiałów, które dzieci miały w domu. Dzięki takim zajęciom uczniowie rozwijali swoją kreatywność.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
        • KONKURS PLASTYCZNY I FILMOWY POD PATRONATEM URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO

• 11.05.2020 13:32
        • W odpowiedzi na zaproszenie do udziału w konkursie plastyczno – filmowym pt.” Rodzina razem” grupa uczniów z naszej szkoły przystąpiła do tej inicjatywy z wielkim entuzjazmem.
          Uczniowie wykazali się przy wykonaniu swoich prac ogromną kreatywnością oraz niezwykłą wyobraźnią. W ich wykonanie niejednokrotnie zaangażowane były całe rodziny. Czas poświęcony na stworzenie prac był niezwykle cenny, scalał rodzinę, zacieśniał więzy i co najważniejsze pozwalał zapomnieć o szarej rzeczywistości.
          W konkursie wzięli udział następujący uczniowie:

Udział w konkursie:
          Klasa 1a – Wiktor Gierczyński, Wiktoria Poźniak
          Klasa 1b – Julia Barchanowicz, Sebastian Mikulski, Klaudia Jaworska, Hanna Niparko, Aleksander Fryntkowski
          Klasa 2a – Magdalena Izak, Michał Nowak, Antonina Wiśniewska
          Klasa 2b – Maja Cząstka, Julia Lewandowska, Bartosz Wierzbicki
          Klasa 3a – Lena Gałan, Filip Jenda, Zuzanna Świtek
          Klasa 4a – Agata Grefling
          Klasa 5a – Oliwia Jaworska

Zapraszamy do
          obejrzenia galerii zdjęć.

• Wielkanocne chmury wyrazowe

• 08.05.2020 22:21
        • W okolicach Wielkiej Nocy tworzyliśmy podczas lekcji zdalnej chmury wyrazowe skoncentrowane wokół jednej zasady, wybranej trudności lub wyjątków. Przybrały one kształt postaci, przedmiotów itp. związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

Nam Wielkanoc kojarzy się między innymi z jajkiem, zającem, koszyczkiem, Jezusem Zmartwychwstałym, kurczakiem, malowaniem pisanek, robieniem wydmuszek, palmą, barankiem. Zobaczcie sami.

Zapraszam do galerii zdjęć.