• Warsztaty w klasie II b z okazji Dnia Kobiet

• Chcąc uczcić święto swoich koleżanek z klasy chłopcy z klasy II b wraz z rodzicami i dziadkami postanowili własnoręcznie wykonać upominki. Pomysł spodobał się wszystkim. Chłopcy rysowali, wycinali ozdabiali według własnego pomysłu koszyczki, do których następnie wsypali słodkości. Tak przygotowany prezent ozdobili kwiatami z bibuły. Długo podziwiali efekt swojej pracy, który budził zachwyt też u opiekunów. Chłopcy byli z siebie bardzo dumni i zadowoleni. Podczas przygotowywania niespodzianki dorośli i dzieci mogli się zintegrować. Opiekunowie wspominali podczas pracy swoje zajęcia plastyczne i techniczne, kiedy jeszcze chodzili do szkoły. Dzielili się swoimi doświadczeniami.

W czasie warsztatów panowała przyjazna i serdeczna atmosfera. Taka inicjatywa zbliża ludzi ki buduje dobre relacje między dziećmi i dorosłymi.

M. Jokiel

• UWAGA Rodzice!

• W związku z coraz częstszymi informacjami na temat przypadków wykrycia osób zarażonych koronawirusem proszę o zwrócenie większej uwagi na symptomy chorobowe u dzieci.

W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących objawów proszę nie posyłać dzieci do szkoły i postępować zgodnie z komunikatem stacji sanitarno-epidemiologicznej umieszczonym na naszej stronie.

Szkoła działa bez zakłóceń. Będziemy w stałym kontakcie.

Wraz z wychowawcami jesteśmy do Państwa dyspozycji – Magdalena Umińska, Katarzyna Ciołek

• Żołnierze Wyklęci

• Dnia 1 marca 2020 r. w naszym  mieście odbyły się uroczystości związane z obchodami  Narodowego  Dnia  Pamięci " Żołnierzy Wyklętych".  Rozpoczęły się  one Mszą Świętą o  godzinie 9.30 w Parafii Piotra i Pawła a ich dalszy ciąg odbył się przy Pomniku Orła Białego. Delegacja nauczycieli i uczniów naszej szkoły również uczciła pamięć bohaterów walczących o wolność Ojczyzny z totalitarnym reżimem składając pod pomnikiem wieniec i znicze.