• ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA

• 21 marca obchodzimy wyjątkowe święto: Światowy Dzień Zespołu Downa. Dzień ten nazywany jest również Dniem Kolorowej Skarpetki. Kolorowe skarpetki nie do pary są symbolem niedopasowania społecznego i genotypowego z jakim borykają się osoby z dodatkowym chromosomem.

My również włączyliśmy się w akcję pokazując akceptację i zrozumienie.

• MAŁY POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

• W dniu 22.03.2022 r. w Myśliborzu odbyła się 67 edycja Małego Powiatowego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Hanna Taracińska kl. 7a, Amelia Kożuszek kl. 6a, Antoni Wolski kl. 4 b, Klaudia Jaworska kl. 3 b, Lena Grzebalska kl. 3c. Do etapu wojewódzkiego zostali zakwalifikowani:Amelia Kożuszek oraz Antoni Wolski. Komisja wyróżniła również Hannę Taracinska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
            Martyna Kalicka

• DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR-TRENDY 2022

• W piątek 1.04.2022 r. zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w nietuzinkowym wydarzeniu. Po raz kolejny organizujemy Dzień Szalonych Fryzur. Drogi Uczniu! Droga Uczennico!

Już dziś zapisz wspomnianą datę w kalendarzu. Puść wodze fantazji, poćwicz kunsztowne upięcia włosów. Nie bój się eksperymentować na głowie. Weź udział w jednodniowej metamorfozie.

Organizator: Wioletta Rafałowicz

• SZKOLNY KONKURS POETYCKI

• Z okazji Światowego Dnia Poezji zapraszam uczniów do udziału w szkolnym konkursie poetyckim. Zadaniem uczestników jest napisanie wiersza o swoich bliskich. Podzielcie się z nami swoimi pomysłami na wspólne spędzanie czasu czasu wolnego.

Opiszcie relacje i uczucia, które Was łączą. Autorskie wiersze należy dostarczyć osobiście do pani Wioletty Rafałowicz lub przesłać przez Librus. Termin dostarczenia prac: 5.04.2022 r. Zgłoszenie utworu do konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że jest to utwór własny, samodzielny, który wcześniej nie był publikowany i nagradzany.

Zapraszam do udziału!