• COOPERATION COLLAGE

• 26.01.2023 19:49
        • Dziękujemy zaprzyjaźnionej szkole Paso a Paso z Saragossy w Hiszpanii za wspaniały  kolaż obrazujący współpracę naszych szkół.
          Słowa:
          "Es un honor ser parte de proyectors tan innovadores."
          Czyli:
          "To zaszczyt być częścią takich innowacyjnych projektów"
          bardzo motywują do dalszej pracy w ramach realizacji międzynarodowych projektów.
          Thanks a lot Emma!!!😊😁
        • FIRST LETTERS

• 20.01.2023 18:18
        • W ramach realizacji innowacji pedagogicznej Let's explore English together uczniowie klas drugich i trzecich napisali swoje pierwsze listy w języku angielskim. Dzieci bardzo zaangażowały się w pisanie oraz ozdabianie swoich prac. Było to dla nich niesamowitą frajdą jak również możliwością użycia nauczanego języka obcego w praktyce. Listy zostały wysłane do szkół partnerskich w Turcji i Hiszpanii.
          Wszystkie zdjęcia na szkolnym Facebooku
        • FIRST VIDEO CALLS

• 20.01.2023 18:14
        • Uczniowie klas szóstych i ósmych realizując program innowacji pedagogicznej Let's explore English together mieli okazję porozmawiać w języku angielskim ze swoimi rówieśnikami z zaprzyjaźnionych szkół w Turcji i Hiszpanii. Dzięki technologii IT taka międzynarodowa współpraca jest możliwa i niewątpliwie ogromnie wpływa na motywację oraz podniesienie kompetencji językowych i kulturowych uczniów.
          Wszystkie zdjęcia na szkolnym Facebooku
        • ABOUT ME

• 20.01.2023 18:03
        • Realizując program innowacji pedagogicznej Let's explore English together uczniowie klasy 6a przygotowali się do konwersji w języku angielskim z rówieśnikami z zaprzyjaźnionych szkół w Turcji. W tym celu opracowali oraz zilustrowali plakaty, które niewątpliwie pomogły im w realizacji zadania. Praktyczne wykorzystanie znajomości nauczanego języka obcego zawsze motywuje do dalszej nauki 😊
          Wszyystkie zdjęcia na szkolnym Faceboku
        • LET’S EXPLORE ENGLISH TOGETHER!

• 16.01.2023 18:34
        • To tytuł innowacji pedagogicznej realizowanej w naszej szkole. Celem jej jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez stosowanie technologii informacyjno-komunikacyjnej oraz praktyczne wykorzystanie znajomości języka obcego w realizacji różnorodnych zadań.
          Realizując cele założone programie innowacji podjęliśmy międzynarodową współpracę z nauczycielami i uczniami szkół:
          1. Debi Academi Mersin z miasta Erdemli na południu Turcji, nad Morzem Śródziemnym,
          1. Paso a Paso School z Saragossy, stolicy Aragonii w północno-wschodniej Hiszpanii,
          1. Arili Ortaokulu z Findikli – Rize na północy Turcji, nad Morzem Czarnym.
          W ramach współpracy uczniowie wymieniają się listami w tradycyjnej postaci papierowej, jak również wysyłane są one pocztą elektroniczną. Poza tym, organizujemy też spotkania uczniów na żywo online, gdzie mają oni okazję ćwiczyć swój język mówiony w praktyce.

Nauczyciele realizujący innowację: D.Fossa, M. Zalech, J.Fossa