• ZAPROSZENIE DO UCZESTNICTWA W DNIU  OKULARNIKA 2022

• 15.05.2022 18:03
        • W tym roku szkolnym obchodzimy Dzień Okularnika  20 maja.

Wspomniane święto ma na celu wspieranie wszystkich „Okularników”, ale także otworzenie oczu na problemy nasze, osobiste oraz bliskich z otoczenia.

Drogi Uczniu! Droga Uczennico!

Zapraszam Cię do udziału w dwóch aktywnościach.

Wykonaj zabawne okulary, w  których  zapozujesz do fotografii. Wielkość, materiał, kolor patrzałek dowolny. Uruchom wyobraźnię i do dzieła!

Niech świat, który przez nie zobaczysz, będzie piękny i bezpieczny.

Zastanów się, co o Tobie powiedziałyby okulary.  Zredaguj opowiadanie twórcze, w którym okulary przejmą funkcję narratora.  Odczytaj zadanie przed swoimi rówieśnikami.

Najciekawsze prace prześlij/ przekaż do organizatora.

Życzę wszystkim owocnej zabawy.

• JAK ŚWIĘTOWALIŚMY  DZIEŃ POZYTYWNEGO MYŚLENIA?

• 09.05.2022 20:12
        • Po raz kolejny uczniowie ze  Szkoły Podstawowej nr 2 im. A. Fiedlera w Dębnie obchodzili Dzień Pozytywnego Myślenia. Pozytywne myślenie o sobie daje nam siłę, pozwala uwierzyć we własne możliwości, osiągać założone cele. Wzmacnia też wytrwałość w drodze do celu. Nastawia nas na znajdowanie dobrych rozwiązań, zalet, mocnych stron swoich, innych ludzi i zdarzeń oraz wzmacnia nasze dążenie do nich. Roztacza też dobrą energię wokół. Pamiętajmy, że wszystko zaczyna się w głowie i warto myśleć pozytywnie. Na korytarzach naszej szkoły zostały wywieszone plakaty motywacyjne, przygotowane przez grupę uczniów pod kierunkiem organizatora. Chętne klasy wykonały projekt koszulki z humorystycznym hasłem, emotikoną itp.,  gdyż święto to okazja, aby  przypomnieć, że warto patrzeć na świat, szukając w nim pozytywów. Dokonywaliśmy też symbolicznego zakupu wybranej koszulki. Wszyscy uczniowie i pracownicy naszej szkoły przywdziali uśmiech i zadbali o wzajemne relacje.

Organizator: Wioletta Rafałowicz
          Galeria zdjęć.

• ZAPROSZENIE DO ŚWIĘTOWANIA DNIA POZYTYWNEGO MYŚLENIA

• 25.04.2022 17:03
        • Po raz kolejny uczniowie ze  Szkoły Podstawowej nr 2 im. A. Fiedlera w Dębnie będą obchodzić Dzień Pozytywnego Myślenia. Świętować będziemy w  poniedziałek 9.05.2022 r. Na korytarzach naszej szkoły zostaną wywieszone plakaty motywacyjne przygotowane przez grupę uczniów pod kierunkiem organizatora.

Chętne klasy wykonają projekt koszulki z humorystycznym hasłem, emotikoną itp., która będzie  nam przypominać, że warto patrzeć na świat, szukając w nim pozytywów.

Wszyscy uczniowie i pracownicy naszej szkoły przywdzieją uśmiech i zadbają o wzajemne relacje.

Już dziś zapraszamy.

Organizator:Wioletta Rafałowicz

• DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR-TRENDY 2022

• 22.03.2022 20:30
        • W piątek 1.04.2022 r. zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w nietuzinkowym wydarzeniu. Po raz kolejny organizujemy Dzień Szalonych Fryzur.

Drogi Uczniu! Droga Uczennico!

Już dziś zapisz wspomnianą datę w kalendarzu. Puść wodze fantazji, poćwicz kunsztowne upięcia włosów. Nie bój się eksperymentować na głowie.

Weź udział w jednodniowej metamorfozie.

Organizator: Wioletta Rafałowicz