• WIELKANOCNE SPOTKANIE

• 20.03.2024 roku uczniowie klasy 3b mieli okazję wzięcia udziału w warsztatach wielkanocnych w Dziennym Domu Seniora. Podczas zajęć dzieci mogły poznać różne zawody, które w młodości wykonywali seniorzy. Wspólnie z seniorami wykonali tzw."czekoladniki", które będą mogli podarować bliskim z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Ciekawym elementem zajęć był konkurs wielkanocnych, podczas którego dzieci miały za zadanie wymienić wszystko co kojarzy się im z tymi świętami. W nagrodę zwycięska drużyna otrzymała własnoręcznie wykonane przez seniorów baranki. Podczas zajęć zarówno dorośli jak dzieci bardzo dobrze się bawili, nawiązali relacje, rozmawiali o świętach. Wszystko to mijało w rodzinnej atmosferze przy ciastku i herbacie. Dzieci mogły też zwiedzić sale, w których spotykają się seniorzy. Wszyscy uczestnicy byli niezwykle wzruszeni i zadowoleni, każdy czuł się potrzebny i spełniony. Wszyscy ze spotkania wynieśli niezapomniane doświadczenie. Dziękuję serdecznie dyrekcji, pracownikom i podopiecznym DDS za ciekawe i owocne spotkanie.

Wychowawczyni klasy 3b M. Jokiel

• SMACZNIE, ZDROWO, KOLOROWO!!!

• Już po raz kolejny uczniowie klasy 3 a w oczekiwaniu na Wiosnę przygotowali zdrowe kanapki. W tym roku

zaprosiliśmy do wspólnego śniadania Nasze Mamusie i Babcie, które pomogły nam w przygotowaniach. Wszyscy milo spędziliśmy czas i już czekamy na kolejne wspólne kulinarne spotkanie!!!  Uczniowie klasy 3 a

• W 1A ZAGOŚCIŁA WIOSNA

• Dzisiaj w przeddzień kalendarzowej wiosny wspólnie z najbliższymi wykonaliśmy kanapki. Nasze kanapki były niczym piękne wiosenne obrazki. Do ich wykonania użyliśmy samych zdrowych produktów i obowiązkowo każda zawierała porcję warzyw. Potem z apetytem i radością zjedliśmy wspólne śniadanie.

Po posiłku razem z dorosłymi posadziliśmy wiosenne kwiaty, które pięknie przyozdobią naszą klasę.

Uczniowie klasy 1a z wychowawczynią