• KLASA 2b BIERZE UDZIAŁ W PROGRAMIE E-TWINNING "W OCZEKIWANIU NA WIELKANOC"

• Uczniowie klasy 2b w ramach projektu e-Twinning pt: „W oczekiwaniu na Wielkanoc„ własnoręcznie wykonali kartki świąteczne, wykorzystując różnorodne materiały (od kolorowego papieru, połyskujących naklejek, po żelki).

Zawarli w nich ciepłe życzenia świąteczne, które samodzielnie zredagowali i napisali. Kartki zapakowali do zaadresowanych kopert i wysłali do dwóch partnerskich szkół: Kujawsko - Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej oraz Szkoły Podstawowej nr 205 w Łodzi. Teraz czekają na kartki wielkanocne od kolegów i koleżanek, by przystroić nimi nasze szkolne korytarze i zrobić wystawę.
            Wychowawczyni klasy 2b - Justyna Bałko

• OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY  „Leon”
          • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY „Leon”

• 17 marca 2021 r. chętni uczniowie z klas I - III wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Leon" z matematyki.

Do konkursu przystąpiło:
            8 uczniów z klas pierwszych, 20 uczniów z klas drugich, 7 uczniów z klas trzecich. Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki.
            Wychowawczynie klas drugich

• CO NAM WOLNO, A CO NIE?

• Temat bezpieczeństwa w internecie uczniowie klasy 2c omawiali w marcu, w kolejnym cyklu zajęć. Oglądnęliśmy transmisję na żywo-LIVE pod tytułem ,,Bezpiecznie w sieci - zajęcia dla uczniów klas 1-3” i  omówiliśmy jego treść. Podsumowaniem wiadomości o tej tematyce było wykonanie ćwiczenia ,,Kiedy dziecko dobrze korzysta z internetu, a kiedy źle?”.

Po takiej dawce wiadomości nie było zdziwienia, że na sprawdzianie zadania dotyczące Bezpiecznego internetu”, okazały się dla uczniów łatwe.

Wychowawczyni klasy 2c-Wierzbicka Anna

• WIRTUALNE DNI OTWARTE

• W związku z pandemią covid -19 zapraszamy Państwa i Dzieci na Wirtualne Dni Otwarte Szkoły. W przypadku pytań prosimy o bezpośredni kontakt.

Do "DWÓJKI" zapraszamy,
            tu prymusów wielu mamy.
            Atmosfera jest wesoła,
            zobacz filmik - się przekonaj :)