• MAMY TO!
          • Klasa II b otrzymała Krajową Odznakę Jakości za realizację projektu e Twinning “W oczekiwaniu na Wielkanoc".

Uczniowie z sukcesem ukończyli szereg projektowych zadań kultywując przy tym tradycje wielkanocne. Gratuluję swoim wychowankom i zapraszam do realizacji kolejnych wyzwań.
            Wychowawczyni klasy 2b - Justyna Bałko

• MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2021
          • Konkurs odbył się 22 kwietnia 2021 roku (czwartek) o godzinie 9:00, w formie stacjonarnej z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych. Do konkursu przystąpiło 28 uczniów z klas 1-8.
            Celem konkursu jest propagowanie kultury matematycznej w jak najszerszych kręgach uczniów szkół wszystkich typów.

Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Zadania oraz termin są ustalane przez władze stowarzyszenia Kangourou Sans Frontie`res. Na rozwiązanie testu przeznaczono 75 minut.
            Każdy z uczestników otrzymał drobny upominek - układankę przestrzenną w formie breloczka.
            Życzymy wysokich wyników wszystkim uczestnikom!
            Monika Kubica i Dorota Tołoczko

• IMIENINY NASZEJ PLANETY
          • W ramach obchodów Dnia Ziemi uczniowie klasy 2c dużo czasu poświęcili na rozmowy o ekologii. Rozmowy były bardzo owocne - powstał Kodeks Ekologa . Każdy napisał podziękowania dla Ziemi i zilustrował je.  Były w nich przeprosiny i obietnice pozytywnych zachowań wobec planety.

Podsumowaniem naszych działań było wykonanie zręcznościowej zabawki z butelki plastikowej.

Wychowawczyni 2c - A. Wierzbicka