• MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2021

• 22.04.2021 17:48
        • Konkurs odbył się 22 kwietnia 2021 roku (czwartek) o godzinie 9:00, w formie stacjonarnej z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych. Do konkursu przystąpiło 28 uczniów z klas 1-8.
          Celem konkursu jest propagowanie kultury matematycznej w jak najszerszych kręgach uczniów szkół wszystkich typów.
          Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Zadania oraz termin są ustalane przez władze stowarzyszenia Kangourou Sans Frontie`res. Na rozwiązanie testu przeznaczono 75 minut.
          Każdy z uczestników otrzymał drobny upominek - układankę przestrzenną w formie breloczka.
          Życzymy wysokich wyników wszystkim uczestnikom!
          Monika Kubica i Dorota Tołoczko
        • MAM TALENT

• 15.06.2021 18:46

•

Konkurs „Mam talent” odbył się 4 marca 2021r. Obejrzeliśmy popisy muzyków, śpiewaków, recytatorów, tancerzy, sportowców i ludzi humoru, którzy pokazali nam, że szkoła jest prawdziwą kuźnią talentów. W konkursie wzięło udział 19 uczestników z klas I-III. Jury w składzie Adam Kowalski, Elżbieta Bąk i Maria Paliwoda wyróżniło Dominika Taracińskiego z klasy 1a, Klaudię Jaworską z klasy 2b i Marcelinę Jacurę z klasy 3a. I miejsce zajęła Marta Zubala z klasy 2c, II miejsce Lena Grzebalska z klasy 2c a III Aleksandra Bałko z klasy 1a. Konkurs brawurowo poprowadziły Hanna Taracińska i Hanna Witkowska, które umiliły nam czas popisami wokalnymi. Dziękujemy sponsorom oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji konkursu.

Wychowawczynie klas 2
          Zapraszamy do obejrzenia