• FERIE ZIMOWE - ZAPROSZENIE

• Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach podczas ferii i nie tylko. Treningi podczas ferii poniedziałki, wtorki, czwartki godz. 11-13 hala OSiR przy SP1 ul. Słowackiego.

• BEZPIECZNE FERIE

• 12 stycznia odwiedzili naszą szkołę przedstawiciele Straży Miejskiej w Dębnie: Pani Edyta Wierzbicka i Pan Grzegorz Skórski.

Uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpiecznych ferii.

Wychowawczynie klas 1-3

• STARSZY CZYTA MŁODSZEMU

• Taki tytuł nosiła dzisiejsza akcja czytelnicza uczniów klasy III b i I b. Starsi uczniowie czytali młodszym fragment lektury ,,O psie, który jeździł koleją." Zajęcia rozpoczęły się od rozwiązania hasła krzyżówki i krótkiego wprowadzenia w tematykę książki.

Następnie każde dziecko leżąc na swojej poduszce i pod kocykiem, w skupieniu słuchało fragmentów lektury czytanych przez trzecioklasistów. Oni również zadawali pierwszakom pytania do tekstu i nagradzali każdą poprawna odpowiedź. Zajęcia zakończyły się współpracą wszystkich uczniów podczas kolorowania ilustracji do odczytanego fragmentu książki.

M. Jokiel, A. Wierzbicka