• UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE MŁODE GŁOWY

• 23.05.2023 18:31
        • Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego projekt MŁODE GŁOWY. Jego celem jest zwrócenie uwagi na problemy ze zdrowiem psychicznym młodych ludzi, wskazanie związanych z tym wyzwań i przyczynienie się do rozwijania odwagi w sięganiu po pomoc. Weźmiemy udział w  długofalowych działaniach, które doprowadzą do polepszenia sytuacji zdrowotnej młodych ludzi.
          Rozpoczęliśmy od poszukiwania odpowiedzi na nurtujące nas pytania:
          Co wzmacnia kondycję psychiczną młodzieży w Polsce, a co podcina im skrzydła? Na kogo mogą liczyć w kryzysowej sytuacji? Do kogo by się zwrócili po pomoc?
          Znalezienie odpowiedzi na te pytania i pogłębienie wiedzy o faktycznych problemach psychicznych młodych ludzi pozwoli stworzyć kompleksową ofertę edukacyjną z konkretnymi narzędziami dla dzieci i rodziców oraz nauczycieli.