• Szkielety graniastosłupów

• 01.03.2021 18:18
        • Jednym z celów podczas realizacji lekcji matematyki w klasie ósmej jest poznanie budowy prostopadłościanu, sześcianu i graniastosłupa prostego. Zadaniem uczniów była budowa szkieletu prostopadłościanu, sześcianu, graniastosłupa prawidłowego czworokątnego, graniastosłupa prawidłowego trójkątnego i graniastosłupa prawidłowego sześciokątnego.
          Uczniowie wykonali bardzo piękne prace.
          Zapraszam do obejrzenia
          galerii.
        • Karnawałowe spotkanie w 6b

• 01.03.2021 18:18
        • Pandemia, obostrzenia, nauka online… a tu karnawał na całego. Smutno, że nie można się spotkać i spędzić tego czasu razem, bawiąc się i ciesząc swoim towarzystwem. A kto powiedział, że nie!!!!  Dla chcącego nic trudnego!!! Wszystko można!!!

6B udowodniła, że jak się chce to…. Spójrzcie tylko na zdjęcia!!! Spotkaliśmy się online. Każdy się przebrał, naszykował sobie przekąski i coś do picia. Była muzyka, w tle projektor dyskotekowy, a nawet koncert Bartka, który na gitarze zagrał nam cudowne Bella Ciao. Czas umilaliśmy sobie rozmową i zabawą w zagadki, które były podchwytliwe i śmieszne jednocześnie.

Bardzo miło spędzony czas!!! I choć w innej rzeczywistości, to najważniejsze, że mogliśmy pobyć razem, pośmiać się i poczuć odrobinę zwyczajności, której tak bardzo nam już brakuje.
          Zapraszamy do obejrzenia
          galerii zdjęć.

• Wyginam śmiało ciało

• 15.06.2021 19:02

• Tak właśnie bawili się uczniowie klas I - III na klasowych balach przebierańców, które odbyły się 29 stycznia. Wzbudziły one u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. Odświętnie udekorowane kolorowymi balonami sale lekcyjne stworzyły inspirujący klimat do zabawy. Wśród uczestników trudno było rozpoznać zarówno uczniów jak i nauczycieli. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielania się w ulubione postaci. Kostiumy budziły zaskoczenie i zachwyt. Wszyscy świetnie się bawili. W przerwach zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia w karnawałowej fotobudce. Szczególne podziękowania należą się Radzie rodziców za ufundowanie poczęstunku - niespodzianki.
          Zabawa była udana, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie i rumiane policzki.
          Następny bal już za rok!
          Wychowawczynie klas I - III
        • Mamy Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „Leon”

• 01.03.2021 18:19
        • Pod koniec listopada chętni  uczniowie klas I - III wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Leon" z przedmiotów: matematyka oraz język angielski. Do konkursu przystąpiło: 12 uczniów z klas pierwszych, 27 uczniów z klas drugich, 8 uczniów z klas trzecich. A oto uczniowie, którzy znaleźli się w  pierwszej dziesiątce najlepszych wyników w  Polsce:

Aleksandra Bałko        klasa 1a III miejsce
          Ewa Bobik                   klasa 3b IV miejsce
          Maciej Sawulak           klasa 3b VII miejsce
          Michał Stefanowicz     klasa   1a VIII miejsce
          Maksymilian Psiuk      klasa 1b  VIII miejsce
          Marcelina Kopka         klasa 3b  IX  miejsce
          Laura Wojcieszonek   klasa  2c  IX  miejsce
          Aleksander Pyro         klasa 2b  X  miejsce

Aleksandra Bałko       klasa 1a VIII miejsce

Wszystkim  uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wychowawczynie klas drugich

Zapraszamy do obejrzenia
          galeria zdjęć.

• Podróż w czasie