• „Amelia Bedelia”

• 04.11.2019 16:50
        • Dnia 28 października  w ramach akcji „Starsi-młodszym” zaprezentowałam książkę pt. „Amelia Bedelia”, napisaną przez Peggy Parish. Wcześniej z pomocą Pani z biblioteki, spośród innych książek, wybrałam tę oraz jej fragment, który chciałam zaprezentować uczniom z klas drugich.
        • „Czarne stopy”

• 04.11.2019 16:51
        • Dzisiaj na lekcji zastępczej w czytelni promowaliśmy książkę Seweryny Szmaglewskiej pt. „Czarne stopy”. Pani wybrała drugi rozdział pt. „Beczka śmiechu”. Wielu z nas głośno czytało jego fragment. Zaczął Kuba, następnie Aleks, Ola, Michał, Kamila i Hubert.
        • Najmłodsi w bibliotece

• 04.11.2019 16:52
        • Dzisiaj gościliśmy w bibliotece uczniów z klasy 1c razem z wychowawczynią panią Anną Wierzbicką. Nauczyciele bibliotekarze przywitali pierwszoklasistów i rozłożyli na stoliczkach przygotowane dla nich bajeczki, baśnie i opowiadania.

• „Afryka Kazika” w klasach 4a i 4b

• 04.11.2019 16:53
        • Dnia 7 października 2019 roku po raz pierwszy wzięłyśmy udział w akcji czytelniczej  "Starsi -Młodszym". Zaprezentowałyśmy w klasach: 4a i 4b książkę Łukasza Wierzbickiego   pt. "Afryka Kazika".