• KONKURS TANECZNY

• 17.04.2024 20:13
        • 15 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 im. Młodych Talentów w Smolnicy odbył się Międzyszkolny Konkurs Taneczny dla klas 1-8. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 1a i 1b. Dziewczynki zatańczyły przygotowany układ taneczny i zajęły III miejsce.
          Gratuluję!
          I. Grzegorczyk
        • KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

• 05.04.2024 16:24
        • Uczniowie klasy 1a, Kamil Rozenblut i Nikodem Rosadziński wzięli udział w XXI Konkursie Palm i Pisanek Wielkanocnych. Kamil zajął II miejsce, natomiast Nikodem III miejsce.
          Serdecznie gratuluję👋👋👋
          I. Grzegorczyk
        • SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

• 05.04.2024 09:39
        • 25 marca 2024 roku, po raz kolejny w naszej szkole, odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Wzięło w nim udział 21 uczniów w trzech kategoriach wiekowych: klasy I– III i IV– V i VI-VIII. Wszyscy byli świetnie przygotowani, więc wybranie najlepszych było bardzo trudne.
          Jury w składzie: pani Joanna Łazorczyk nauczycielka języka polskiego oraz dyrektorka Szkoły Podstawowej w Cychrach,, pani Katarzyna Kwiatkowska nauczycielka języka polskiego ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Dębnie i pan Nikodem Mazur laureat wielu konkursów recytatorskich, wyłoniło zwycięzców.
          W kategorii klas I – III laureatem został Dawid Jenda z klasy 3a, z klas IV – V - laureatką została Hanna Niparko z klasy 5b, natomiast z klas VI-VIII Amelia Kożuszek z kl. 8a i Antoni Wolski z klasy 6b.
          Wyróżnienia otrzymali:
          Borys Żłobicki z klasy 1b, Hubert Różański z klasy 2b, Aleksandra Bałko z klasy 4a, Klaudia Jaworska z klasy 5b oraz Ewa Bobik z klasy 6b
          Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, drobne upominki, a zwycięzcy nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć.
          Wszystkim serdecznie gratulujemy odwagi i chęci pokazania swoich umiejętności oraz piękna mowy polskiej. Życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu, która już za rok.
          E. Bąk, K. Matuszewska
        • MATEMATYCZNE POTYCZKI MŁODYCH UMYSŁÓW

• 27.03.2024 17:26
        • Dziś 25 marca 2024 r. odbyła się sesja wiosenna konkursu matematycznego "Leon" dla uczniów klas 1-3. Wzięło w nim udział łącznie 45 uczniów: z klas pierwszych 15 osób, z klas drugich 13, z trzecich 15. Uczestnicy mieli okazję zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami matematycznymi, które rozwijały ich umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów. Podczas konkursu atmosfera była pełna skupienia i zaangażowania, a uczniowie wykazali się dużą determinacją i kreatywnością w rozwiązywaniu zadań. Organizacja konkursu pozwoliła uczniom na rozwijanie swoich umiejętności matematycznych w przyjaznej i motywującej atmosferze. Teraz czekamy na wyniki.
          A. Frątczak, J.Bałko, A. Wierzbicka