• WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH

• 09.02.2024 18:10
        • W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni za udział w konkursie „Wokół symboli Narodowych”, który odbył się 10 listopada. Jest to już IX edycja konkursu organizowanego przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.
          I miejsce zajęli:
          Iwona Grzegorczyk
        • XVI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

• 12.01.2024 18:45
        • Uczeń klasy 2b Maksymilian Cygan zdobył wyróżnienie w XVI Konkursie Kolęd i Pastorałek w Mieszkowicach.
          👏👏 Gratulacje 👏👏
          🎶🎤Życzymy dalszych sukcesów🎤🎶
        • ŚWIAT JEST PIĘKNY - ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU SZKOLNEGO

• 12.01.2024 17:56
        • Dzień Krajobrazu to idealna okazja na poznanie naszego otoczenia. Często na co dzień nie zwracamy uwagi na krajobraz wokół nas, na zieleń, na parki, na deptaki, na pola i inne elementy z naszego otoczenia. Warto w wolnej chwili wraz z bliskimi pójść na spacer i dostrzec piękno przestrzeni wokół nas. Z okazji Dnia Krajobrazu chętni uczniowie z klas IV-VIII wzięli udział w konkursie ,,Świat jest piękny”. Zadaniem uczestników konkursu było  wykonanie fotografii pięknego krajobrazu, a następnie opisanie jej w najpiękniejszy sposób. Zadanie pokazało, że krajobraz oddziałuje na nasz zmysł wzroku, węchu, smaku i dotyku. Zwyciężczynią konkursu została Oliwia Trybel z klasy 7a, która swoją pracę udokumentowała nie jedną fotografią. W związku z wysokim poziomem konkursu przyznano dwa miejsca drugie. Zajęły je kolejno: Julia Barchanowicz z klasy 5b oraz Hanna Niparko z klasy 5b.
          Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu, a zwycięzcom z całego serca gratuluję.
        • POD SKRZYDŁAMI DOBREGO ANIOŁA

• 09.01.2024 19:32
        • Tak brzmiał tytuł X Archidjecezjalnego Rodzinnego Konkursu Artystycznego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 14 w Szczecinie, w którym udział wziął uczeń klasy 1 b - Wojciech Krzyżek - Wójciak. Spośród ponad 50 aniołów, została wyróżniona praca konkursowa Wojtka. Serdecznie gratuluję!
          A. Wierzbicka