• WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH

• 10.11.2023 20:59
        • 10 listopada 2023r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX edycji konkursu „Wokół symboli narodowych”. Konkurs organizowany jest przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Szczecinie. Podczas przygotowań do konkursu dzieci zaznajomiły się z historią Polski oraz z polskimi symbolami narodowymi. W konkursie wzięło udział 16 uczniów z klas drugich i trzecich. Teraz oczekujemy z niecierpliwością na wyniki konkursu.
          Iwona Grzegorczyk

• ŚWIAT JEST PIĘKNY

• 25.09.2023 19:57
        • Dzień Krajobrazu to idealna okazja na poznanie naszego otoczenia. Często na co dzień nie zwracamy uwagi na krajobraz wokół nas, na zieleń, na parki, na deptaki, na pola i inne elementy z naszego otoczenia.
          Warto w wolnej chwili wraz z bliskimi pójść na spacer i dostrzec piękno przestrzeni wokół nas.
          Z okazji Dnia Krajobrazu zapraszam uczniów klas IV-VIII do uczestnictwa w konkursie ,,Świat jest piękny”. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie fotografii pięknego krajobrazu, a następnie opisanie jej w najpiękniejszy sposób.
          Pracę wraz ze zdjęciem należy dostarczyć do 15 października 2023 roku do pani Wioletty Rafałowicz.
          Zapraszam!
        • EASY ENGLISH

• 23.06.2023 18:39
        • Uczniowie klas 1-3 w składzie Aleksandra Bałko 3a, Luiza Bogusz 3b oraz Stanisław Olszak 2a reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Języka angielskiego "EASY ENGLISH" organizowanym przez SP1 w Dębnie. Uczniowie w bardzo przyjaznej atmosferze pisali test konkursowy na podstawie, którego wyłoniono zwycięzców. Nasi reprezentanci otrzymali dyplomy wyróżnienia i upominki. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i bardzo miłe przyjęcie.
          Opiekun grupy
          Danuta Fossa