• JUŻ DOTARŁY!

• 29.03.2021 15:00
        • W ramach projektu e - Twinnig " W oczekiwaniu na Wielkanoc " uczniowie z klasy 2b uczestniczyli w wymianie kartek świątecznych z życzeniami wielkanocnymi. Serdecznie dziękujemy uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 205 w Łodzi i młodzieży z Kujawsko - Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej w Bydgoszczy za kartki świąteczne z życzeniami. Niektóre z nich pisane były brajlem. Odczytywanie takich kartek jest dla nas nowym i ciekawym doświadczeniem.
          Pozdrawiamy Was cieplutko klasa 2b z SP2 w Dębnie.
          Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
        • HAPPY EASTER!!!

• 29.03.2021 08:14
        • Uczniowie biorący udział w projekcie eTwinning  „W oczekiwaniu na Wielkanoc” składają życzenia wielkanocne w języku angielskim oraz  prezentują słownictwo związane z Wielkanocą. Zapraszam do obejrzenia efektów ich pracy.

Danuta Fossa