• MÓJ NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC
        • 15.09.2021 17:51
        • Październik jest miesiącem różańca świętego. Z tej okazji serdecznie zapraszamy  uczniów klas I-VIII do udziału w konkursie artystycznym, polegającym na wykonaniu różańca.
          Celem konkursu jest:
          - Prezentacja różańca jako elementu kultury chrześcijańskiej;
          - Rozwijanie uzdolnień i wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży;
          - Integracja wspólnoty rodzinnej (różaniec może być wykonany z pomocą członków rodziny);
          - Stworzenie warunków korzystania z różnorodnych form spędzania czasu wolnego;
          - Wzmocnienie edukacji ekologicznej i rozwijanie postawy odpowiedzialności za środowisko naturalne.
          UWAGA!!!
          Każdy uczestnik konkursu otrzyma ocenę celującą  za aktywność z techniki oraz religii.
          Organizatorzy konkursu: Monika Kubica, Anna Węgier.

REGULAMIN_KONKURSU_rozaniec.doc

• MAMY LAUREATÓW OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO „LEON”
        • 23.06.2021 18:54
        • Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym "Leon". W tegorocznej wiosennej edycji wzięło udział 9768 uczestników z klas I-III z całej Polski. A oto uczniowie, którzy znaleźli się w pierwszej dziesiątce najlepszych wyników w Polsce: Matematyka Aleksander Pyro klasa 2b VI miejsce Aleksandra Bałko klasa 1a VII miejsce Laura Wojcieszonek klasa 2c VIII miejsce Ewa Bobik klasa 3b IX miejsce Aleksander Fryntkowski klasa 2b X miejsce Szymon Stefanowicz klasa 2c X miejsce Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Wychowawczynie klas drugich
          Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
        • IV MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O MIEŚCIE I GMINIE DĘBNO
        • 23.06.2021 18:46

• 20 maja 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Mieście i Gminie Dębno klas IV. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o Dębnie i miejscowościach gminnych, rozbudzanie zainteresowania swoją miejscowością, jej przeszłością i dniem dzisiejszym, a także kształcenie umiejętności współdziałania w zespole oraz promocja Gminy Dębno.
          Hanna Najkowska z klasy IVb i Paweł Kunisz z klasy IVa godnie reprezentowali naszą szkołę w tym konkursie. Uczniowie rywalizowali w różnych konkurencjach, odpowiadali na pytania dotyczące miasta i gminy Dębno, rozwiązywali krzyżówkę, rebus, umieszczali wydarzenia na osi czasu oraz rozpoznawali budynki na fotografiach. Ponadto każda drużyna zaprezentowała rymowanki promujące swoje miejscowości. W turnieju brało udział 6 drużyn.
          Nasza drużyna zajęła I miejsce wykazując się dużą wiedzą o mieście i gminie Dębno. Jest to efekt wytężonej pracy uczniów oraz zaangażowania rodziców. Gratulujemy Hani i Pawłowi oraz życzymy osiągnięć w kolejnych konkursach.

Wychowawcy klas czwartych:
          Danuta Fossa
          Damian Podstawczuk

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.