• FIRST STEPS IN ENGLISH

• 23.06.2023 18:36
        • Po raz trzeci w naszej szkole zorganizowany został Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "FIRST STEPS IN ENGLISH" dla klas 1-3. Uczniowie rozwiązywali test sprawdzający wiadomości i umiejętności na danym poziomie. Najlepsi otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyła pani dyrektor Magdalena Umińska. Nasi sponsorzy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębnie, wydawnictwo Macmillan oraz Rada Rodziców wsparli konkurs nagrodami, za co serdecznie dziękujemy.
          Oto nasi zwycięzcy:
          1 klasy
          Filip Prasnowski 1a, Pola Szkadun 1a, Kacper Cwojdziński 1a, Hubert Różański 1b, Filip Pacholczyk 1b, Hanna Drutowska 1b, Gabryś Chwalko 1b
          2 klasy
          Stanisław Olszak 2a, Dawid Mazur 2a, Antoni Witkowski 2a, Borys Brodzki 2b, Maciej Kopka 2b, Aleksander Kryszak 2b
          3 klasy
          Dawid Matuszkiewicz 3a, Aleksandra Bałko 3a, Julian Kopaniecki 3a, Marcel Zawadzki 3a, Dominik Szwechłowicz 3a, Alan Skibniewski 3b, Luiza Bogusz 3b, Maks Psiuk 3b, Aleksander Cholewiński 3b
          Gratuluję zwycięzcom oraz życzę dalszych sukcesów w kolejnych konkursach!!!
          Danuta Fossa

• ENGLISH MASTER

• 23.06.2023 18:31
        • Tradycją naszej szkoły jest, że co roku wiosną ma miejsce Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "ENGLISH MASTER" dla klas 4-8. Tak też stało się tym razem. Swoich sił mogli spróbować uczniowie zainteresowani nauką języka angielskiego. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test sprawdzający kompetencje językowe na danym poziomie. Najlepsi otrzymali nagrody, które wręczyła pani dyrektor Magdalena Umińska. Nasi sponsorzy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębnie, wydawnictwo Pearson oraz Rada Rodziców wsparli nas nagrodami, za co serdecznie dziękujemy.
          Oto nasi zwycięzcy:
          Damian Podstawczuk
        • KWIATEK DLA BIBLIOTEKI

• 21.06.2023 18:05
        • Już po raz kolejny uczniowie klas I-III wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym „Kwiatek dla biblioteki”. Poprzez swoje prace chcieli podziękować bibliotece oraz jej pracownikom za cały rok współpracy. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie wykonali 93 prace. Nagrody otrzymali:
          Klasy 1
          I miejsce – Małgorzata Lesiuk kl. 1a II miejsce – Oliwia Szymczak kl. 1a III miejsce – Kaja Bąk kl. 1a
          Klasy 2
          I miejsce – Michał Cwojdziński kl. 2b II miejsce – Lena Gnypowicz kl.2a III miejsce – Marcel Peroń kl.2b
          Klasy 3
          I miejsce – Michał Stefanowicz kl. 3a II miejsce –Natalia Cygan kl. 3b III miejsce – Filip Dul kl.3b wyróżnienie – Amelia Blachowska kl. 3a
          I. Grzegorczyk, J. Turów
          Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.
        • MAMY LAUREATÓW OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO LEON

• 16.06.2023 17:36
        • Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym "Leon". W tegorocznej wiosennej edycji wzięło udział 9768 uczestników z klas I-III z całej Polski.
          A oto uczniowie, którzy znaleźli się w pierwszej dziesiątce najlepszych wyników w Polsce:
          Maksymilian Psiuk I miejsce
          Aleksandra Bałko IV miejsce
          Aleksander Cholewiński VI miejsce
          Julian Kopaniecki VII miejsce
          Liwia Kopaszewska VIII miejsce

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.
          Justyna Bałko, Agnieszka Frątczak
          Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.
        • SZKOLNY KONKURS POETYCKI ROZSTRZYGNIĘTY

• 14.06.2023 20:06
        • Z okazji Światowego Dnia Poezji uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli  udziału w szkolnym konkursie poetyckim. Zadaniem uczestników było napisanie wiersza o swojej rodzinie. Uczniowie podzielili się swoimi pomysłami na wspólne spędzanie czasu czasu wolnego z najbliższymi. Opisali relacje i uczucia, które łączą ich z rodziną. Zwycięzcą tegorocznej edycji został Hubert Różański.
          Gratulujemy laureatowi i zapraszamy uczniów do konkursu w kolejnym roku szkolnym.