• SUKCES PRZEZ DUŻE S

• 27.03.2024 17:15
        • Uczeń klasy 3b Jakub Jaworski zajął I miejsce w XXI Konkursie Palm I Pisanek Wielkanocnych.
          Gratuluję sukcesu M.Jokiel
        • KONKURS MAM TALENT 2024

• 21.03.2024 20:03
        • Dnia 21 marca 2024 roku odbył się w naszej szkole konkurs "Mam Talent". Wydarzenie to było nie tylko okazją do prezentacji różnorodnych umiejętności, ale także źródłem niezapomnianych chwil dla uczestników i widzów. Podczas konkursu dzieci zaprezentowały swoje talenty w różnych dziedzinach, włączając w to śpiew, taniec, pokazy sportowe, grę na instrumentach oraz recytację. Każdy występ był wyjątkowy i pełen pasji. Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i zaangażowania, które przyczyniły się do stworzenia tego pięknego widowiska.
          Justyna Bałko, Agnieszka Frątczak Anna Wierzbicka
        • KANGUR MATEMATYCZNY 2024 - RELACJA

• 21.03.2024 19:15
        • Dzisiaj 21 marca 2024 roku w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY dla uczniów klas 2-8, którzy uwielbiają łamać logiczne łamigłówki i mierzyć się z matematycznymi wyzwaniami. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe gadżety - tangramy.

Konkurs matematyczny to nie tylko sprawdzian wiedzy i umiejętności, ale również doskonała okazja do integracji uczniów i budowania w nich pasji do matematyki. Atmosfera zdrowej rywalizacji i zaangażowania udowadnia, że matematyka może być nie tylko nauką, ale i fascynującą przygodą.
          Gratuluję wszystkim uczestnikom odwagi i zaangażowania.
          Już dziś zapraszam na kolejny konkurs matematyczny za rok!

Uwaga! Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły. Zapraszamy do śledzenia informacji!

Koordynator szkolny konkursu: Monika Kubica