• ŚWIAT JEST PIĘKNY

• 25.09.2023 19:57
        • Dzień Krajobrazu to idealna okazja na poznanie naszego otoczenia. Często na co dzień nie zwracamy uwagi na krajobraz wokół nas, na zieleń, na parki, na deptaki, na pola i inne elementy z naszego otoczenia.
          Warto w wolnej chwili wraz z bliskimi pójść na spacer i dostrzec piękno przestrzeni wokół nas.
          Z okazji Dnia Krajobrazu zapraszam uczniów klas IV-VIII do uczestnictwa w konkursie ,,Świat jest piękny”. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie fotografii pięknego krajobrazu, a następnie opisanie jej w najpiękniejszy sposób.
          Pracę wraz ze zdjęciem należy dostarczyć do 15 października 2023 roku do pani Wioletty Rafałowicz.
          Zapraszam!
        • EASY ENGLISH

• 23.06.2023 18:39
        • Uczniowie klas 1-3 w składzie Aleksandra Bałko 3a, Luiza Bogusz 3b oraz Stanisław Olszak 2a reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Języka angielskiego "EASY ENGLISH" organizowanym przez SP1 w Dębnie. Uczniowie w bardzo przyjaznej atmosferze pisali test konkursowy na podstawie, którego wyłoniono zwycięzców. Nasi reprezentanci otrzymali dyplomy wyróżnienia i upominki. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i bardzo miłe przyjęcie.
          Opiekun grupy
        • FIRST STEPS IN ENGLISH

• 23.06.2023 18:36
        • Po raz trzeci w naszej szkole zorganizowany został Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "FIRST STEPS IN ENGLISH" dla klas 1-3. Uczniowie rozwiązywali test sprawdzający wiadomości i umiejętności na danym poziomie. Najlepsi otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyła pani dyrektor Magdalena Umińska. Nasi sponsorzy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębnie, wydawnictwo Macmillan oraz Rada Rodziców wsparli konkurs nagrodami, za co serdecznie dziękujemy.
          Oto nasi zwycięzcy:
          1 klasy
          Filip Prasnowski 1a, Pola Szkadun 1a, Kacper Cwojdziński 1a, Hubert Różański 1b, Filip Pacholczyk 1b, Hanna Drutowska 1b, Gabryś Chwalko 1b
          2 klasy
          Stanisław Olszak 2a, Dawid Mazur 2a, Antoni Witkowski 2a, Borys Brodzki 2b, Maciej Kopka 2b, Aleksander Kryszak 2b
          3 klasy
          Dawid Matuszkiewicz 3a, Aleksandra Bałko 3a, Julian Kopaniecki 3a, Marcel Zawadzki 3a, Dominik Szwechłowicz 3a, Alan Skibniewski 3b, Luiza Bogusz 3b, Maks Psiuk 3b, Aleksander Cholewiński 3b
          Gratuluję zwycięzcom oraz życzę dalszych sukcesów w kolejnych konkursach!!!

• ENGLISH MASTER

• 23.06.2023 18:31
        • Tradycją naszej szkoły jest, że co roku wiosną ma miejsce Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "ENGLISH MASTER" dla klas 4-8. Tak też stało się tym razem. Swoich sił mogli spróbować uczniowie zainteresowani nauką języka angielskiego. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test sprawdzający kompetencje językowe na danym poziomie. Najlepsi otrzymali nagrody, które wręczyła pani dyrektor Magdalena Umińska. Nasi sponsorzy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębnie, wydawnictwo Pearson oraz Rada Rodziców wsparli nas nagrodami, za co serdecznie dziękujemy.
          Oto nasi zwycięzcy:
          4 klasy