• HAPPY LETTERS
        • 26.01.2023 19:58
        • Listy naszych uczniów właśnie szczęśliwie dotarły do szkoły Debi Akademi Mersin w Turcji. Dzieci z klas 2A i 2B oraz ich nauczycielka Inci Tureli aktywnie współpracują w realizacji wspólnego projektu, który obejmuje między innymi wymianę korespondencji w języku angielskim.
          Dziękujemy za współpracę!!!!
        • COOPERATION COLLAGE
        • 26.01.2023 19:49
        • Dziękujemy zaprzyjaźnionej szkole Paso a Paso z Saragossy w Hiszpanii za wspaniały  kolaż obrazujący współpracę naszych szkół.
          Słowa:
          "Es un honor ser parte de proyectors tan innovadores."
          Czyli:
          "To zaszczyt być częścią takich innowacyjnych projektów"
          bardzo motywują do dalszej pracy w ramach realizacji międzynarodowych projektów.
          Thanks a lot Emma!!!😊😁
        • FIRST LETTERS
        • 20.01.2023 18:18
        • W ramach realizacji innowacji pedagogicznej Let's explore English together uczniowie klas drugich i trzecich napisali swoje pierwsze listy w języku angielskim. Dzieci bardzo zaangażowały się w pisanie oraz ozdabianie swoich prac. Było to dla nich niesamowitą frajdą jak również możliwością użycia nauczanego języka obcego w praktyce. Listy zostały wysłane do szkół partnerskich w Turcji i Hiszpanii.
          Wszystkie zdjęcia na szkolnym Facebooku
        • FIRST VIDEO CALLS
        • 20.01.2023 18:14
        • Uczniowie klas szóstych i ósmych realizując program innowacji pedagogicznej Let's explore English together mieli okazję porozmawiać w języku angielskim ze swoimi rówieśnikami z zaprzyjaźnionych szkół w Turcji i Hiszpanii. Dzięki technologii IT taka międzynarodowa współpraca jest możliwa i niewątpliwie ogromnie wpływa na motywację oraz podniesienie kompetencji językowych i kulturowych uczniów.
          Wszystkie zdjęcia na szkolnym Facebooku
        • ABOUT ME
        • 20.01.2023 18:03
        • Realizując program innowacji pedagogicznej Let's explore English together uczniowie klasy 6a przygotowali się do konwersji w języku angielskim z rówieśnikami z zaprzyjaźnionych szkół w Turcji. W tym celu opracowali oraz zilustrowali plakaty, które niewątpliwie pomogły im w realizacji zadania. Praktyczne wykorzystanie znajomości nauczanego języka obcego zawsze motywuje do dalszej nauki 😊