• „DETEKTYW POZYTYWKA” W KLASIE 2B

• 04.11.2022 18:04
        • W ramach akcji czytelniczej pt. „Cała szkoła czyta dzieciom” 28 września w klasie 2B odbyło się spotkanie czytelnicze., na którym zaprezentowałam książkę Grzegorza Kasdepke  pt. „Detektyw Pozytywka”. Drugoklasiści wysłuchali fragmentu książki, w której detektyw pomagał małej dziewczynce odnaleźć skarpetki. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania dotyczące historyjki . Spotkanie spodobała się dzieciom i dlatego mam motywacje do tego, aby prezentować inne ksiązki w klasach młodszych. Zachęcam innych do uczestnictwa  w tej akcji.

Opracowanie: Aniela Krauze

• PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE

• 23.09.2022 16:31
        • W ramach  akcji, której celem jest wzbogacenie zbiorów biblioteki w pozycje  z literatury dziecięcej i młodzieżowej, uczniowie naszej szkoły podarowali  dotychczas bibliotece szkolnej 67 książek.  Zamieszczam zdjęcia podarowanych książek wraz z nazwiskami darczyńców. Serdecznie dziękuję i zachęcam innych do włączenia się w akcję w bieżącym roku szkolnym.

Opracowanie: Renata Kunisz
        • „KOSTEK PIES NIE Z TEGO ŚWIATA” W KLASIE 3A

• 23.09.2022 16:30
        • W ramach akcji czytelniczej pt.” Cała szkoła czyta dzieciom”, dnia 23 września w klasie 3A odbyło się spotkanie czytelnicze. Dawid Matuszkiewicz zaprezentował książkę Claire Barker i Ross Collins pt. „Kostek pies nie z tego świata”.  Trzecioklasiści wysłuchali fragmentu ksiązki, który rozpoczął się ciekawym epizodem z życia Kostka, a mianowicie przejściem w „zaświaty”. Co spotkało naszego bohatera po „drugiej stronie” - czyli w niebie? Tego dowiecie się wypożyczając lekturę z biblioteki szkolnej. Zapraszam!

Opracowanie: Renata Kunisz