• DZIEŃ CHŁOPCA

• 01.10.2021 18:59
      • 30 września to wyjątkowa data w kalendarzu. Wszyscy chłopcy – starsi oraz młodsi mają wtedy swoje święto. Nie inaczej było też w naszej szkole,w tym dniu uczniowie obchodzili Dzień Chłopaka. W każdej klasie dziewczynki wybrały najsympatyczniejszego kolegę, a przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego, Julia  gratulowała wybranym chłopcom wręczając każdemu z Nich medal "Super Chłopaka". Dodatkowo dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego (Ania, Marta, Wiktoria, Ala, Weronika, Hania, Hania, Julia, Julia, Natalia, Lena i Nelly) przygotowały dla chłopców gry i zabawy w czasie przerw. Były różne quizy, podrzucanie balonami oraz zumba. Rada Rodziców przygotowała dla każdego chłopca w szkole słodki upominek (za co serdecznie dziękujemy). Większość klas spędzała to święto we własnym gronie. Dziewczynki zadbały o to, aby w tym dniu chłopcy czuli się wyróżnieni. Były życzenia, upominki i zabawy.

Wszystkim chłopcom życzyliśmy uśmiechu na twarzy,  spełnienia marzeń oraz  wszystkiego najlepszego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.