• Wolontariusze z SP 2 w akcji "Zielony Mikołaj"

• 17.12.2019 20:51
        • Nasza szkoła słynie z udziału w wielu akcjach charytatywnych i dobroczynnych. Czy mróz, czy śnieg - nic nie jest straszne naszym uczniom. W minioną sobotę 14.12.2019 kwestowaliśmy w strojach mikołajkowych, zielonych oczywiście, bo przecież zielony to kolor nadziei, w tym przypadku nadziei na lepsze jutro ... Wolontariusze kwestowali przy największych punktach handlowych naszego miasta. Ogromnie cieszy mnie, że kolejny raz tak wielu z Was, bo aż 48 wolontariuszy, zdecydowało się wziąć udział w akcji Zielony Mikołaj,  podczas której zbieraliśmy pieniążki na rzecz bezdomnych z miasta i gminy Dębno.  Jesteśmy dumni, że uczniowie spotkali się z ciepłym przyjęciem i życzliwością mieszkańców Dębna.