• Mamy wyniki konkursu artystycznego  „Dzieci z całego świata”!
        • Mamy wyniki konkursu artystycznego „Dzieci z całego świata”!

• 17.12.2019 21:04
        • Z okazji „Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF” ogłoszony został w szkole konkurs artystyczny pt. "Dzieci z całego świata". Tegorocznym hasłem przewodnim Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka było dzieciństwo – „dla każdego dziecka, dzieciństwo”. Celem Konkursu było zwiększenie zainteresowania dzieci wiedzą na temat ochrony praw człowieka we współczesnym świecie oraz rozwijanie kreatywności. Konkurs skierowany był do uczniów z klas I - VIII.
          Wpłynęło wiele pięknych i kolorowych prac, które można było podziwiać na wystawie w czytelni szkolnej. Jury w składzie: p. wicedyrektor Katarzyna Ciołek, Monika Kubica, oraz Waldemar Pożarycki ocenili prace biorąc pod uwagę samodzielność, oryginalność oraz estetykę. Wszystkie zgłoszone plakaty były bardzo piękne a ich ocena bardzo trudna.
        • Podziękowanie od UNICEF za pomoc dzieciom w Syrii

• 11.12.2019 18:11
        • Z ogromną przyjemnością chciałabym poinformować, że dzisiaj 11 grudnia 2019 r. otrzymaliśmy Podziękowanie od Dyrektora Generalnego Stowarzyszenia UNICEF Polska Pana Marka Krupińskiego, za zorganizowanie zbiórki darowizn i wsparcie działań UNICEF na rzecz pomocy dzieciom w Syrii.
        • Finał akcji "Pomoc dzieciom z Syrii" przeszła nasze najśmielsze oczekiwania!

• 11.12.2019 18:54
        • To był wspaniały dzień!

Dzień, który przyniósł nam wszystkim wiele radości. A wszystko za sprawą akcji charytatywnej, dzięki której wspomożemy bezbronne i cierpiące z powodu wojny dzieci z Syrii.
          Dziękuję z całego serca Uczniom i ich Rodzicom za upieczenie pysznych słodkości, które rozeszły się w ekspresowym tempie. W ciągu tylko trzech godzin zebraliśmy aż 919,08 zł!!!
          Były pyszne ciasta, babeczki, pączki i rogaliki. Słodkości te sprzedawali uczniowie, którzy wyrazili chęć przyniesienia domowych wypieków. To była też świetna lekcja matematyki dla czwartoklasistów, gdyż mieli możliwość policzenia zebranej gotówki i ćwiczyli jednostki monetarne - złote i grosze.

• Dramat dzieci w Syrii trwa! Pomóżmy cierpiącym i bezbronnym dzieciom!

• 25.11.2019 21:15
        • Wojna w Syrii trwa już 8 lat i nadal giną dzieci.  To osiem lat strachu, niepewności i bólu, jakiego nie powinno doświadczać żadne dziecko. Osiem lat wojny oznacza, że tysiące dzieci z Syrii nie zna innej rzeczywistości. Skutki brutalnego konfliktu najbardziej dotknęły najmłodszych. Wiele dzieci jest rannych, chorych, bądź niedożywionych.