• "GRA PLANSZOWA - MOJA OJCZYZNA" WYNIKI KONKURSU
     • W ramach ogólnopolskiej akcji #SzkołaPamięta chętni uczniowie wzięli udział w konkursie szkolnym pt. "Gra planszowa - Moja Ojczyzna".

      Konkurs skierowany był do uczniów klas I-VIII i polegał na zaprojektowaniu autorskiej gry planszowej o tematyce historyczno-matematycznej. Zgodnie z regulaminem w każdej grze winny znaleźć się elementy historii oraz matematyki. Zadanie nie było łatwe, ale znaleźli się śmiałkowie, którzy sobie z nim doskonale poradzili. Poziom był wyrównany, a zaprojektowane gry okazały się bardzo ciekawe, z pomysłem i starannie, własnoręcznie wykonane. Nagrody i dyplomy uroczyście wręczyła Pani dyrektor Magdalena Umińska. Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

      Autorzy gier:

      I miejsce Zuzanna Olszak klasa 6b

      II miejsce Kamila Miklas klasa 6b

      III miejsce Khrystyna Medvied klasa 6b

      Wyróżnienia:

      Nikola Jachółkowska klasa 6b

      Aleksandra Bałko klasa 2a.

      Gratuluję!

      Zapraszam bardzo do obejrzenia galerii zdjęć.

      Organizator konkursu: Monika Kubica

     • MÓJ NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC - WYNIKI KONKURSU
     • Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki I edycji rodzinnego konkursu szkolnego pt. "Mój najpiękniejszy różaniec". Konkurs skierowany był do uczniów klas I - VIII. Liczba uczestników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, gdyż do konkursu zgłosiło się aż 41 osób.

      Każdy z nich wykonał samodzielnie lub z pomocą najbliższych przepiękny różaniec. Wybór tego najpiękniejszego różańca był bardzo trudny. Zgodnie z regulaminem konkursu wzięłyśmy pod uwagę estetykę i staranność wykonania, pomysł, własnoręczne wykonanie elementów różańca, wkład pracy i wykorzystanie materiałów naturalnych. Pojawiły się różańce zawierające materiały drewniane, patyczki, sznurki, fasole, kasztany, dziką różę, ziarna kawy itp.

      Przyznałyśmy 4 miejsca główne oraz 8 wyróżnień. Dyplomy i nagrody uroczyście wręczyła uczniom Pani dyrektor Magdalena Umińska.

      Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

      Zwycięzcy:

      I miejsce Maksymilian Mazurkiewicz klasa 5b

      II miejsce Aleksander Rozenblut klasa 6a

      III miejsce Hanna Korczak klasa 2b

      IV miejsce Antonina Witkowska klasa 4b

       

      Wyróżnieni:

      Filip Dul klasa 2b

      Kinga Hadała klasa 1b

      Oliwia Ostapczuk klasa 8a

      Aleksandra Bałko klasa 2a

      Marcel Mazurkiewicz klasa 3a

      Amelia Głaz klasa 3b

      Wiktor Skoczylas klasa 2a

      Miłosz Wojniłowicz klasa 5a

       

      Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców za ufundowanie nagród. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wszystkich prac uczniów.

      Monika Kubica, Anna Węgier.

     • JARMARKOWA SOBOTA
     • Tegoroczny jarmark świąteczny śmiało możemy zaliczyć do bardzo udanych. Pogoda dopisała, mieszkańcy Dębna i okolic również. Zimowa aura dodała imprezie dodatkowego uroku. Sprzedaliśmy ciasta co do jednego, zostało nam tylko kilka muffinek i garstka ozdób świątecznych.

      Ogromne podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy przygotowali słodkości, wianki, stroiki, anioły, choinki i inne bożonarodzeniowe dekoracje. Spisaliście się na 6+.

      Panu Piotrowi Bladyńcowi serdecznie dziękuję za przygotowanie banera na nasze stanowisko jarmarkowe.

      Gorące podziękowania składam mamom naszych uczniów - Paniom: Edycie Wierzbickiej, Annie Jaździkowskiej, Marzennie Maciejewskiej, Katarzynie Taracińskiej, Katarzynie Malec, Paulinie Olszewskiej, Sylwii Kruszak, Kamili Hadale, Annie Krawczuk, Małgorzacie Szyszko, Agnieszce Harmider, Ewelinie Brodzie oraz Anecie Wiatrowskiej. Wytrwale sprzedawały przygotowane smakołyki i zachęcały do kupna ozdób.

      Niemniej wytrwałe podczas sprzedaży były nasze nauczycielki. Dziękuję moim Koleżankom: Małgorzacie Zalech, Wioletcie Rafałowicz, Iwonie Kuce, Annie Wierzbickiej, Justynie Bałko, Renacie Rawlik, Martynie Kalickiej i Iwonie Olobry. A także Kolegom, którzy razem ze mną przewieźli ciasta i ozdoby na plac jarmarku: Mirosławowi Gładyszowi, Szymonowi Witkowskiemu i Łukaszowi Lewandowskiemu. A także Pani Halinie Potaniec, która od wczesnych godzin porannych przyjmowała ze mną ciasta i muffiny od rodziców.

      K. Kaliściak

Nasze programy, projekty i nasi partnerzy

 • EduPage