• KOLEJNE ZADANIE W RAMACH PROJEKTU E - TWINNING WYKONANE!

• Wielkanoc nie może obyć się bez jajek – i to nie tylko tych przy świątecznym śniadaniu. Również tych ozdobnych. Dlatego uczniowie z klasy 2b wykonali kolejne zadanie w ramach projektu e -Twinning i stworzyli piękne wielkanocne pisanki.

Praca nad nimi sprawiła im wiele radości i satysfakcji oraz wprowadziła w świąteczny nastrój. Teraz już tylko z niecierpliwością czekają na święta.
            Justyna Bałko

• DYPLOM SUKCESU

• Klasa 1a oraz 1b zbliżają się do końca realizacji programu „Czytam sobie . Pierwsza klasa”. Dzieci, które  przeczytały już wszystkie książeczki z poziomu pierwszego i poziomu drugiego otrzymały dzisiaj:  19 marca,  dyplomy sukcesu.

Każdy może o sobie powiedzieć „Czytam sobie i jest super!”. Inni  uczniowie muszą jeszcze przeczytać pozostałe tytuły książek. Każdy indywidualnie kontroluje swój stan przeczytanych książek. Dzisiejsze dyplomy zmotywowały wszystkich do wypożyczenia brakujących książek.  Czekamy z niecierpliwością na pozostałych. Dyplomy dla nich, też czekają. Mamy nadzieję, że rozwinie to zainteresowania czytelnicze dzieci.

Wychowawcy klas pierwszych: I. Grzegorczyk, J. Turów

• WITAJ WIOSNO!!!

• Uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe zainspirowani nadejściem wiosny wykonali tematyczną dekorację świetlicy. Dzieci bardzo zaangażowały się w tworzenie ozdób, a na ich pracach przeplatają się motywy wiosenne i wielkanocne. Rysowano kredkami ołówkowymi i pastelami olejnymi. Technika pracy pastelą olejną bardzo się spodobała, co pokazują wyraziste barwy ilustracji, a przede wszystkim radosne uśmiechy dzieci.
            Nauczyciele świetlicy:
            Iwona Grzegorczyk, Danuta Fossa
            Galeria zdjęć jest na szkolnej stronie Facebook-u.
            Zapraszamy.