• MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2021 - WYNIKI!

• Z ogromną przyjemnością informuję, że uczennica klasy 3b Ewa Bobik otrzymała w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny wyróżnienie

GRATULUJĘ!

Każdemu uczestnikowi konkursu serdecznie dziękuję za udział i chęć zmierzenia się z zadaniami matematycznymi oraz za promowanie naszej szkoły w środowisku.

Życzę wszystkim powodzenia w dalszym rozwijaniu zdolności matematycznych.

Szkolny koordynator konkursu
            Monika Kubica

• W POSZUKIWANIU SZCZĘŚCIA

• W dniu 01.06.2021 r. w naszej szkole odbył się Dzień Profilaktyki pt. ,,W poszukiwaniu szczęścia". Najpierw na hali sportowej pani psycholog Iwona Kuka wraz z panią pedagog Martyną Kalicką przedstawiły dla uczniów prezentacje na temat sposobów na bycie szczęśliwym.

Następnie uczniowie odpowiadali na zadawane przez panie pytania np. co to jest szczęście? czy nasze działania mają wpływ na bycie szczęśliwym? gdzie poszukiwać szczęścia? Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, którą z chęcią się dzielili. Na koniec każdy uczeń wykonał rysunek wyspy szczęścia. Prace okazały się bardzo kolorowe i pomysłowe.

Iwona Kuka, Martyna Kalicka

• NAGRODY DLA LAUREATÓW KONKURSU POETYCKIEGO WRĘCZONE

• Dnia 10 czerwca 2021 r. pani dyrektor Magdalena Umińska wraz z organizatorem i pomysłodawcą konkursu panią Wiolettą Rafałowicz wręczyła nagrody dla laureatów szkolnego konkursu poetyckiego.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!