• SŁOWA MAJĄ MOC
     • Życzenia służą sprawianiu radości i podtrzymaniu relacji. Z tego powodu warto zastanowić się nad treścią życzeń dla  naszych najbliższych. Z okazji świąt Bożego Narodzenia podczas lekcji zdalnych składaliśmy sobie i innym życzenia. Teraz posyłamy je dalej.

      Wioletta Rafałowicz

     • ŚWIĄTECZNA KSIĄŻECZKA Z MATEMATYKI
     • W ramach akcji edukacyjnej pt. "Świąteczna matematyka" zaproponowałam uczniom z klasy 4b, aby w tym dniu stali się autorami książeczek matematycznych dla dzieci. Moją propozycję przyjęli jednogłośnie z entuzjazmem. Uczniowie przygotowali się do lekcji na medal! 

      Chętnie zabrali się do pracy, a wcale nie było to takie łatwe. Zaprojektowali okładki, ułożyli spis treści i przystąpili do wymyślania zadań z matematyki, oczywiście w klimacie świątecznym. W treściach zadań pojawiły się prezenty od Mikołaja, elfy, pierniki, ciasteczka, choinki, itp. Kolorem dominującym na lekcji był kolor czerwony. Dziewczynki miały czerwone kokardki, świąteczne kapcie, skarpetki, opaski na włosy, a chłopcy świąteczne sweterki i koszule. W tle grała nam muzyka świąteczna. W takiej świątecznej atmosferze uczniowie pracowali znakomicie, powstało wiele ciekawych zadań, a każde dekorowali ilustracjami. Byli bardzo zaangażowani, każde zadanie musiałam przeczytać i skomentować, czy się podoba? Czy może tak być? Czy jest dobrze?

      To była bardzo fajna lekcja, która na długo zapamiętamy!

      Monika Kubica

     • SZKOLNY KONKURS KOLĘD KLASY I - III
     • Za nami V Szkolny Konkurs Kolęd. Wzięli w nim udział uczniowie z klas I-III. Na każdym poziomie nagrodzono troje laureatów oraz przyznano wyróżnienia. W czasie obrad komisji obejrzeliśmy jasełka w formie pantomimy, w wykonaniu uczennic z klasy Va. Decyzja komisji była bardzo trudna, gdyż wszyscy byli pięknie przygotowani. Nie zabrakło ciekawych strojów oraz rekwizytów, które uatrakcyjniły prezentacje.

      Nie wszyscy uczestnicy mogli osobiście przybyć na konkurs. Jednak przesłali swoje nagrania, które również były rozpatrywane przez komisję konkursową. Każdy z biorących udział wyszedł ze słodkim upominkiem, a na pozostałych nagrody czekają. Dziękujemy Radzie Rodziców za finansową pomoc w organizacji konkursu.
      Organizatorzy
      Klasy 1
      1. Aleksander Urbanowski
      2. Aleksander Kruszak
      3. Mikołaj Witkowski
      Wyróżnieni:
      Kajetana Chomicz
      Klasy 2
      1.Dominik Taraciński
      2.Aleksandra Bałko
      3. Hanna Korczak
      Wyróżnieni:
      Gabriel Doroszenko
      Maksymilian Psiuk
      Lena Jaździkowska
      Klasy 3
      1.Szymon Stefanowicz
      2. Lena Grzebalska
      3. Malwina Knap
      Wyróżnieni:
      Marta Zubala

Nasze programy, projekty i nasi partnerzy

 • EduPage