• SZKOLNY KONKURS KOLĘD KLASY IV - VIII
     • Po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs kolęd. Został podzielony na dwie kategorie wiekowe: klasy 1-3 oraz klasy 4-8. Występy starszych dzieci odbyły się w drugiej części konkursu. Poziom była bardzo wysoki . Okazało się, że w naszej szkolnej społeczności jest wiele uzdolnionych muzycznie i wokalnie osób.

      Wykonanie kolęd i pastorałek było tak profesjonalne a uczniowie tak utalentowani, że jury postanowiło przyznać wszystkim pierwsze miejsca. W historii szkolnych konkursów muzycznych jest to wyjątkowa sytuacja. A oto nasi zwycięzcy:
      Hanna Witkowska - 7a
      Oliwia Jaworska - 7a
      Amelia Kożuszek - 6a
      Lena Bladyniec - 5a
      Maja Cząstka - 4b
      Dawid Wolański - 5b
      Amelia Świderska - 5b
      Marcelina Jacura - 4b
      Dziękujemy uczniom za udział w konkursie a nauczycielom za pomoc w organizacji tego wydarzenia, które wprowadziła nas w świąteczny nastrój.
      Zapraszamy w następnym roku!

      Organizatorzy

     • KARTKA DLA BOHATERA - PODSUMOWANIE AKCJI
     • Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom i wychowawcom, którzy przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji pt. Kartka dla Bohatera. Akcja ta odbyła się w ramach XI edycji Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera. Cieszy mnie ogromnie, że tak wielu z Was ma dobre i wrażliwe serce.

      To był wzruszający czas, gdy pracując ze skupieniem na twarzy własnoręcznie tworzyliście kartki świąteczne i pisaliście listy. Wasze piękne prace powędrują do domów naszych Bohaterów. Wasze kartki i listy to gest podziękowania dla Nich, bo dzięki Ich walce żyjemy teraz w niepodległej Polsce. Na pewno niejednemu Bohaterowi popłynie ze wzruszenia łza, ale będzie to na pewno łza radości, bo ucieszy Ich to, że o Nich Wy - młode pokolenie wciąż pamiętacie.

      Zapraszam serdecznie do obejrzenia galerii kartek świątecznych naszych uczniów oraz pracy nad nimi.

      Koordynator szkolny akcji: Monika Kubica

Nasze programy, projekty i nasi partnerzy

 • EduPage