• TYDZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2022

• Termin: 24.-28.01.2022

Tradycją naszej szkoły jest włączenie się w światowe obchody Tygodnia Bezpiecznego Internetu. Poniżej prezentuję listę zaplanowanych aktywności dla uczniów. Zapraszam wszystkich chętnych do zaangażowania się i rozmów o bezpieczeństwie w sieci.

Proponowane zadanie

Przeprowadzenie  zajęć z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnej

Klasy I-VIII

Dystrybucja materiałów edukacyjnych w ramach kampanii informacyjnej

Klasy I-VIII

Wykonanie lapbooków poświęconych bezpieczeństwu w sieci

Klasy IV-VIII

Powiedz innym, jak być bezpiecznym w Internecie- zgromadzenie zasad na wspólnej tablicy Lino

Klasy IV-VIII

Zaproponowanie bezpiecznego hasła i zapisanie go na wspólnej tablicy AnswerGarden

Klasy I-VIII

Jak wykorzystuję Internet na co dzień? (sondaż, ankieta itp.)

Klasy IV-VIII

Wymyśl hasło promujące dbałość o bezpieczeństwo w Internecie i zilustruj je  rysunkiem

Klasa I-III

Bardzo proszę o zamieszczenie krótkich relacji na stronie naszej szkoły.

Z góry dziękuję

• DZIEŃ SPRZĄTANIA BIURKA

• Dzień Sprzątania Biurka to nietypowe święto, ale bardzo ważne. Dlaczego?

Jest okazją do poprawy warunków nauki, sprzyja koncentracji uwagi, co z pewnością ma wpływ na wyniki w nauce. Z tej okazji, Drogi Uczniu i Droga Uczennico, zapraszam Cię do udziału w szkolnej akcji.

Pokażmy swoje uporządkowane miejsca nauki- biurka. Posprzątajmy je i wykonajmy zdjęcie. Zaproponujmy zasadę, która pomoże utrzymać porządek na biurku.

Zdjęcie i zasadę zapiszmy na wspólnej tablicy, do której link zamieszczam poniżej.

Zdjęcie i zasadę zapisujemy na wspólnej tablicy.

Zatem do dzieła!