• ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA BIAŁEJ LASKI

• 09.10.2021 16:28
      • Z okazji Dnia Białej Laski uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. A. Fiedlera w Dębnieprzygotowali kartki z życzeniami dla osób niewidomych i niedowidzących. Zostały one przesłane partnerom projektu eTwinning oraz przekazane do Polskiego Związku Niewidomych w Dębnie. Życzyliśmy napotykania na swojej drodze  wyłącznie osób pełnych zrozumienia, otwartych i empatycznych, dzięki którym niewidomi i niedowidzący zapomną o trudach dnia codziennego, dużo odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań oraz chęci do działania, ogromnej wyobraźni, dużo przyjaciół i codziennego uśmiechu, którego potrzeba każdemu do lepszego życia, wiary w lepsze jutro, braku barier w odkrywaniu codzienności. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas życzenia uprzyjemnią nie jeden dzień, a osoby niewidome i niedowidzące z optymizmem spojrzą w przyszłość.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.