• AUDYCJA NASZE PASJE - SPORT, MUZYKA, TANIEC

• 07.12.2022 19:19
      • W imieniu uczniów, którzy współtworzą szkolne RadiO ArkadiO serdecznie zapraszam do wysłuchania i obejrzenia pierwszej audycji na temat pasji. Do naszego studia przybyli pierwsi goście, którzy bardzo interesująco opowiedzieli o swoich niezwykłych zainteresowaniach.
        Wszyscy byliśmy podekscytowani i ciekawi, czy uda się nam stworzyć ciekawy program. Podczas kręcenia tej audycji panowała fantastyczna, pełna serdeczności atmosfera.
        Ogromnie się cieszymy, że udało się nam nagrać tak ciekawą audycję, zwłaszcza, że była kręcona tylko raz :) Obróbką zajął się nasz redakcyjny operator Oliwier. A efekty jego pracy można obejrzeć na filmiku.
        Paweł nasz redaktor spisał się doskonale, w bardzo ciekawy i zachęcający sposób  prowadził rozmowę z zaproszonymi gośćmi, którzy bardzo chętnie opowiadali o swoich niezwykłych zaiteresowaniach. Ja również z ogromną przyjemnością wysłuchałam tej rozmowy i dowiedziałam się, jakie wspaniałe pasje mają uczennice naszej szkoły.

Redakcja RadiO ArkadiO: Dziennikarz/redaktor/prowadzący audycję: Paweł Kunisz
        Operator kamery/dźwięku: Oliwier Jastrzębski
        Zaproszeni goście: Oliwia Palczak i Kornelia Szyszko opowiadają o akrobatyce, Marta Zubala o muzyce, a Hania Niparko o tańcu.
        Prezes radia wink: Monika Kubica

#laboratpriaprzyszłości #laboratoriaprzyszlosci