• Akcja w Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu

• 25.05.2020 14:01
        • W Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu pamiętaliśmy o producentach kawy, herbaty, bananów, kakao, bawełny i wielu innych produktów, po które sięgamy każdego dnia.

W naszej codzienności obecne są owoce pracy milionów mieszkańców krajów globalnego Południa: filiżanka kawy lub herbaty, banany na przekąskę czy czekoladowe słodycze, nie mówiąc już o bawełnie, z której uszyto większość naszych ubrań.

Uczniowie klasy 8b w Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu okazali wdzięczność tym, dzięki którym możemy delektować się wspomnianymi produktami.

Na padlecie opatrzonym hasztagiem #FairtradeTogether – bądźmy razem oraz #FairtradeTogether  zamieściliśmy podziękowania mieszkańcom globalnego Południa, dzięki której nasze życie jest bogatsze.

Zachęcam do udziału w akcji wszystkich uczniów i ich bliskich.

Razem zmieniajmy świat!