• ODDAJEMY DO WASZYCH RĄK KOLEJNY NUMER ,,ARKADII”

• 09.02.2023 16:27
      • Miesięcznik szkolny ,,Arkadia” tuż przed feriami podsumował zaangażowanie i osiągnięcia uczniów w pierwszym półroczu.
        Nie zapomniał również o zaangażowaniu społeczności szkolnej w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bardzo dziękujemy rodzicom, uczniom i wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie za wielkie serce i ogromne zaangażowanie.
        Warto również przeczytać relację z wycieczki klas 4a, 4b i 5a, które 25 stycznia  wybrały się na wycieczkę do Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie, by obejrzeć spektakl ,,Piękna i bestia”.
        W ramach programu ,,Laboratoria przyszłości” nasza szkoła zakupiła 8 zestawów konstrukcyjnych STEAM do samodzielnej budowy robota edukacyjnego Q-SCOUT i nauki programowania. W szkolnej gazecie przeczytacie, jak przebiegały zajęcia z wykorzystaniem w/w materiałów edukacyjnych.
        Nie mogło również zabraknąć informacji ze spotkania z przedstawicielem policji panią Agnieszką Bubak oraz pracownikiem Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Szczecinie panią Reginą Giniewicz w ramach akcji BEZPIECZNE FERIE.
        Zapraszamy do lektury i wszystkim życzymy bezpiecznego wypoczynku podczas ferii.
        Arkadia_luty_2023.pdf