• Drodzy Rodzice, Uczniowie

• 11.03.2020 18:11
        • W związku z komunikatem MEN o zawieszeniuzajęć dydaktyczno-wychowawczych na terenie całego kraju informujemy, żednia 12 i 13 marca br.w naszej szkole będą odbywały się tylko zajęciaopiekuńcze dla dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić w tym czasie opieki.
          Od dnia 16 do 25 marca br.nie będą się odbywały żadne zajęciadydaktyczne, wychowawcze i pozalekcyjne.W związku z zaistniałą sytuacją 12-13 marca br. obiady wydawane będą bez
          zmian, natomiast od 16 marca br.zostają zawieszone.

Prosimy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministra Zdrowia i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

• 10.03.2020 17:25
        • Szanowni Państwo Rodzice i Prawni Opiekunowie

Jeżeli u dziecka zaobserwowaliście objawy takie jak: gorączka, kaszel, duszność, bóle mięśni i zmęczenie, to należy bezzwłocznie powiadomić telefonicznie Stację Sanitarno- Epidemiologiczną lub zgłosić się do oddziału zakaźnego lub obserwacyjno-zakaźnego, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego.

Można również skontaktować się z Infolinią NFZ nr 800190590.

• Apel do Rodziców i Prawnych Opiekunów

• 10.03.2020 17:20
        • Drodzy Państwo

Młody organizm Waszego dziecka potrzebuje szczególnej opieki i troski. Zanim Wasze dziecko wyjdzie z domu do szkoły SPRAWDŹCIE:

- Czy jest zdrowe i nie przyprowadzajcie chorych (zakatarzonych, podziębionych itp).
          Chore dzieci stanowią zagrożenie dla swych rówieśników oraz dorosłych

- Czy zjadło pierwsze śniadanie w domu

- Czy ma w tornistrze drugie śniadanie, które będzie mogło zjeść w szkole podczas przerwy śniadaniowej

- Czy ma chusteczki higieniczne.

Przypominaj Swojemu dziecku o częstym myciu rąk!