• ANGIELSKI NASZĄ PASJĄ

• 31.03.2023 11:17
      • Dnia 30.03.2023 roku reprezentacja naszej szkoły w składzie Agata Moskalik, Julia Kieda oraz Emilia Olejnik wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie dla Szkół Podstawowych "Z ANGIELSKIM ZA PAN BRAT" organizowanym przez Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowego im. Ignacego Łukasiewicza w Dębnie. Formuła Konkursu była bardzo ciekawa, gdyż poza typowym testem leksykalno- gramatycznym uczniowie odpowiadali ustnie w języku angielskim na pytania dotyczące znajomości rodziny królewskiej, kultury, historii oraz geografii Zjednoczonego Królestwa i Stanów Zjednoczonych, odszukiwali słowa w diagramie i dopasowywali do odpowiedniej kategorii oraz rozpoznawali utwory muzyczne podając ich tytuły i wykonawców.  W rywalizacji brali udział uczniowie z pięciu szkół: SP2, SP Cychry, SP1, SP Mieszkowice oraz SP Różańsko.
        Nasze uczennice poradziły sobie z zadaniami najlepiej i zajęły 1 miejsce.
        Wielkie Gratulacje!!!
        Dziękujemy bardzo organizatorom.
        Danuta Fossa
        Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.