• MAM TALENT 2022 - PODSUMOWANIE

• 04.04.2022 17:21
      • W naszej szkole 30 marca był szczęśliwym dniem dla wszystkich utalentowanych dzieci. W konkursie „Mam talent” zaprezentowali się tancerze, piłkarze, recytatorzy, piosenkarze, muzycy i układacze kostek Rubika. Każdy występ wzbudził ogromny aplauz publiczności i został nagrodzony gromkimi brawami. O radosną, zabawową atmosferę zadbały Hania Taracińska i Hania Wiktowska, które brawurowo poprowadziły zabawy taneczne i zaprezentowały się w ciekawym repertuarze muzycznym.
        A oto wyniki konkursu:
        Kategoria klas 1
        I miejsce Kajetana Chomicz
        II miejsce Sophie Rosler
        III miejsce Martyna Dembicka
        Wyróżnienie Lena Gnypowicz
        Kategoria klas 2
        I miejsce Natalia Cygan
        II miejsce Dominik Taraciński
        III miejsce Maksymilian Psiuk
        Wyróżnienie Aleksandra Bałko, Hanna Korczak,
        Kategoria klas 3
        I miejsce Maria Makulska
        II miejsce Marta Zubala
        III miejsce Mateusz Cygan
        wyróżnienie: Liza Lyska, Wiktoria Poźniak, Malwina Knap, Barbara Buko, Hanna Niparko
        Organizatorki dziękują Panu Damianowi Podstawczukowi za pomoc przy nagłośnieniu imprezy, pani Joannie Rau- dyrektor Dębnowskiego Domu Kultury, pani Monice Piotrowskiej - dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Dębno i pani Edycie Gładysz - dyrektor Szkoły Podstawowej w Cychrach za udział w pracach jury. Radzie Rodziców za wsparcie finansowe. Pracownikom niepedagogicznym za wsparcie w organizacji imprezy.
        Wychowawczynie klas III
        Galeria zdjęć.