• MAMY ZWYCIĘZCÓW W XIX KONKURSIE PALM I PISANEK WIELKANOCNYCH

• 20.04.2022 20:02
      • W środę tuż przed przerwą świąteczną tj. 13.04.2022 roku do naszej szkoły dotarła bardzo dobra wiadomość. Otóż, zostały w tym dniu ogłoszone wyniki XIX Konkursu Palm i Pisanek Wielkanocnych. Z naszej szkoły duża grupa dzieci wzięła w nim udział wykonując piękne pisanki i niezwykłe palmy nieodzowne symbole Świąt Wielkanocnych. Organizatorem konkursu była Gmina Nowogródek Pomorski oraz Wiejski Ośrodek Kultury w Nowogródku Pomorskim. Celem jaki przyświecał konkursowi było propagowanie i popularyzacja zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi. Zwycięzcami konkursu wśród uczniów klas 1 – 3 okazali się : Blanka Chomicz z klasy 1b – I miejsce za pisankę, Jakub Jaworski z klasy 1b– I miejsce za palmę oraz Justyna Lesiuk z klasy 3c – wyróżnienie za pisankę.
        Wychowawczynie klas 1 - 3
        Galeria zdjęć.