• SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „FIRST STEPS IN ENGLISH”

• 21.06.2022 20:53
      • Po raz drugi w naszej szkole organizowany był Szkolny Konkurs Języka Angielskiego ,,FIRST STEPS IN ENGLISH'' dla klas 1-3. Uczniowie rozwiązywali test sprawdzający wiadomości i umiejętności na danym poziomie. Najlepsi otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyła pani dyrektor Magdalena Umińska. Nasi sponsorzy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębnie, wydawnictwo Macmillan oraz Rada Rodziców wsparli konkurs nagrodami, za co serdecznie dziękujemy.
        Oto nasi zwycięzcy:
        1 klasy
        Stanisław Olszak 1a, Dawid Mazur 1a, Jakub Kula1a, Nikola Rachwalska 1a, Antoni Witkowski 1a, Malec Aleksander 1a, Aleksander Kruszak 1b, Maria Rylska 1b, Kinga Hadała 1b
        2 klasy
        Aleksandra Bałko 2a, Marcel Zawadzki 2a, Jakub Fudała 2a, Dominik Szwechłowicz 2a, Lena Jaździkowska 2b, Luiza Bogusz 2b
        3 klasy
        Aleksander Ostapczuk 3a, Hanna Madera 3a, Mateusz Kozyra 3a, Aleksander Pyro 3b, Aleksander Fryntkowski 3b, Jan Wydra 3c, Antoni Kula 3c, Oliwia Palczak 3c, Oliwia Lenartowicz 3c
        Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

Nauczyciele języka angielskiego:
        Danuta Fossa