• LUBIMY POMAGAĆ

• 17.04.2023 17:25
        • Wolontariusze z SP2 aktywnie pomagają w organizacji 49 Maratonu w Dębnie angażując się w odbieranie i wydawanie depozytu, pomoc w rozdawaniu, folii termicznych oraz medali.
          Dziękujemy bardzo wszystkim naszym dzielnym pomocnikom!!!
          D.J.Fossa
          Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.
        • DYPLOM OD UNICEF!

• 10.01.2023 19:14
        • Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, którzy wzięli czynny udział w akcji pt. Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF 2022, zwłaszcza uczniom klas 4-6 oraz klasie 3B!
          Nasza szkoła należąc do Klubu Szkół UNICEF każdego roku bierze aktywny udział w akcjach charytatywnych, organizowanych przez UNICEF POLSKA. W podziękowaniu nasza szkoła otrzymała DYPLOM.

Koordynator szkolny Klubu Szkół UNICEF
          Monika Kubica
        • PRAWA DZIECKA

• 10.01.2023 19:11
        • Nasza szkoła należąc do Klubu Szkół UNICEF systematycznie bierze udział w akcjach, które są  organizowane przez UNICEF Polska.
          W tym roku szkolnym przystąpiliśmy do akcji społecznej, która dotyczyła praw dziecka.
          Co roku 20 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka i z tej okazji uczniowie tworzyli plakaty, które zostały pokazane całej społeczności szkolnej na wystawie.
          W grudniu obchodzimy także Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością. Pamietać trzeba, że prawa dziecka, o których wspominaliśmy na plakatach są dla wszystkich dzieci, tych zdrowych i tych z niepełnosprawnościami.

UNICEF Poland
          Koordynator akcji szkolnej: Monika Kubica
        • KREDKOBRANIE - PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ

• 07.10.2022 19:21
        • Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w dobrowolnej ogólnopolskiej zbiórce przyborów szkolnych dla dzieci i młodzieży polskiej mieszkającej na terenach dawnej Rzeczypospolitej.
          Zebrane podczas akcji przybory szkolne, materiały plastyczne, oraz nowe egzemplarze lektur szkolnych trafią do polskich rodzin i ośrodków edukacyjnych na Litwie, Białorusi i Ukrainie.
          Kolejny raz nie zawiedliście!
          KREDKOBRANIE_2022_Lista_Darczyncow.pdf
          Dzisiaj wyjechał do Krakowa z naszej szkoły transport darów, tym razem były to 4 wielkie kartony, w których znalazło się łącznie 571 darów.
          Bardzo dziękuję!
          Monika Kubica