• #CodeWeek - ZDOBYLIŚMY CERTFIKATY!

• 25.10.2021 20:00
        • Z ogromną przyjemnością chciałabym poinformować, że uczniowie z klasy 4a i 4b otrzymali CERTYFIKATY uczestnictwa w EU Code Week, czyli w  Europejskim Tygodniu Kodowania. W tym roku szkolnym uczniowie kodowali offline. Podczas tej niecodziennej pracy  powstały zakodowane zakładki do książek. Zakładki były inne niż dotychczas znali uczniowie, a mianowicie przedstawiały ich imiona, ale pisane pismem obrazkowym, o którym dowiedzieli się podczas projektu Podróż w czasie, czyli Starożytny Egipt i jego tajemnice.
          Koordynator akcji: Monika Kubica
          Zapraszam do obejrzeia galerii zdjęć.
        • #CodeWeek - ZACZYNAMY

• 25.10.2021 18:34
        • CodeWeek to Europejski Tydzień Kodowania, który rozpoczął się 9 października. W tym roku szkolnym przeprowadzę z uczniami kodowanie w innej formie niż dotychczas, a mianowicie w formie offline. Wydarzenie naszej szkoły zostało zaakceptowane i opublikowane na stronie:
          Aktywność, którą zgłosiłam nosi tytuł ZAKODOWANE ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK.

Monika Kubica