• Klasy pierwsze z SP 2 meldują wykonanie zadania

• 24.06.2020 21:32
        • Uczniowie klas I zakończyli realizację Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki". Była to innowacja pedagogiczna rozwijająca czytelnictwo wśród najmłodszych dzieci. W czasie zajęć uczniowie poznali treść wielu lektur i opracowali je w swoich lekturnikach. Ostatni moduł projektu zrealizowali w domu podczas nauczania zdalnego. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie Rodzicom, bez których w obecnej sytuacji trudno byłoby zakończyć to przedsięwzięcie. Za roczną pracę z lekturami każdy uczeń otrzymał od organizatora dyplom, a każda klasa certyfikat. Z projektem żegnamy się pod hasłem:" Dużo czytaj przyjacielu i zachęcaj do tego wielu".
          Nauczycielki klas pierwszych
          Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
        • Pierwszaki biorą udział w Ogólnopolskim projekcie Czytam z Klasą

• 18.11.2019 20:27
        • Czy lektury muszą być nudne? Oczywiście, że nie. Aby rozbudzić ciekawość literacką i rozwijać aktywność czytelniczą, pierwszoklasiści z naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego wspierającego rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III pt: ,,CZYTAM Z KLASĄ - lekturki spod chmurki”.