• DZIEŃ MARZYCIELA
        • 18.10.2021 19:11
          • Z okazji Dnia Marzyciela wzięliśmy udział w następujących aktywnościach:
            - Przygotowaliśmy PIZZĘ MARZEŃ.
            W tym celu dzieliliśmy pizzę na ćwiartki, a w każdej z nich, zgodnie ze wskazówką, zapisywaliśmy:
            - w pierwszej cząstce – coś materialnego o czym marzę dla siebie,
            - w drugiej cząstce – coś niematerialnego o czym marzę dla siebie,
            - w trzeciej cząstce – coś o czym marzę dla innych,
            - w czwartej cząstce – coś o czym marzę dla świata.
            Wykonane prace uczniowie prezentowali na forum klasy. Chętne dzieci opowiadały przed grupą o tym, co narysowały/ napisały.
            - Stworzyliśmy KRONIKĘ DOBRYCH UCZYNKÓW, w której zaprezentowaliśmy nasze działania poczynione dla dobra innych osób.
            Zadania były dla uczniów bardzo ciekawe. Wskazywały na wartości ważne dla osób indywidualnych, mieszkańców kraju, a nawet całej kuli ziemskiej. Uczyły empatii i dzielenia się ze sobą tym, co posiadamy oraz wrażliwości i otwartości na potrzeby innych ludzi.

Zapraszam do obejrzenia
            galerii zdjęć.